2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس حسابی باید قوی باشی باید اون قدر قوی باشی که قد دو تا آدم زنده و سالم باشی باید برا بچه ت فداکا ...

نمیشه میدونی چرا شاید بگی خیلی دیوانه ام

ولی وقتی میگه پشیمونم با اعماق وجودم دوس دارم باورش کنم ولی چ کنم میدونم همش دروغه😔

دروغشو دراوردم

میدونم دوسم نداره میدونم نمیخوادم منم نمیتونم فراموش جنم چ توهینایی ب خونوادم کرد چقد منو زد بدنمو سیاهو کبود کرد چقدر خوارو خفیفک کرد با نیشو کنایه تابزارمو برم بچه رم نمیخواد ولی چون میدونه من عاشق بچمم میگه مهرتو ببخش بدمش😔 بخاطر همین نه میتونم فراموشش کنم نه میتونم این قضیه رو هضمش کنم

شدم مثل دیوونه ها گاهی با خونوادم میگم میخندم گاهی دعوا میکنم حوصله هیشکیو ندارم حتی خودم دیوونه شدم دیوونه

غمت خیلی بزرگه درکت میکنم فقط زمان کمی ارومت میکنه یا باید جدا شی یا بمونی اگه میخوای بمونی راه زیادی در پیش داری من هنوز درگیرشم ولی خداخواست و بهتر شدم البته با مشاورای کلینیک هم صحبت کردم 

ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا

علت کارشو ازش بپرس 

گفته زشتی؟ میگفتی چشاتو باز میکردی از اول کور نبودی که یا طلاقم میدادی یا ایرادمو میگفتی عوضی

-خدا

کسانی که مثل من بهشون خیانت شده اول از همه اعتماد به نفسشون میاد زیر صفر چون فکر میکنن دختره چه هلوییه 

بعد که میبینن طرف یه عنه 

موضوع قیافه ی شما نبوده مطمین باش

عزت نفستم حفظ کن 

-خدا
2706