2777
2789
عنوان

آرایش عروس های دهه هشتاد⏰📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8209 بازدید | 171 پست

خواهر من هفتاد و نه بود. تازه محجبه هم بود. والا هنوز که هنوزه همه میکن خوشگلترین عروس بوده. خیلی ناز بود. بدون شینیون اونقد زیبا بود.ساده و ملیح

فقط 28 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود/ حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت.سیب را چیدمو و در دلهره دستانم/سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت. تا سه بس بود که بشمارمو در دام افتد/گفت یک دو ولی افسوس ۳ را دوست نداشت*آقای جوینی*  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دیروز چند نفر گفتن اما باور نکردم 

اره سوگند گفت 

ولی ب نظرم اینو پاک کرده تا ی جدید بزنه اخه یه شب بچه ها پرسیدن البوم قدیمی ها چی میشن گفت پاک میکنم تا ی جدید بزنم

Are you lost baby girl?

آهان عروسی های دهه هشتاد ن عروس دهه ۸۰

خواهرم و زن داداشمم جفتشون روی بازوهاشون طراحی داشتن🤣🤣 

زنداداشم لاکچری بود خیلی ارایشش مثلا نگین دندون داشت

خواهرمم خط چشم داشت پشت چشمش هم با اکلیل ی طرح کشیده بود تقریبا تا نزدیک های ابروهاش 😂😂😂

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
اره سوگند گفت  ولی ب نظرم اینو پاک کرده تا ی جدید بزنه اخه یه شب بچه ها پرسیدن البوم قدیمی ها ...

زر زدههههه باور کن اون اصلا وجدان داره ک بخواد آلبومو کلا پاک کنه؟

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
خیلی ترسناک بوده من دلم میسوزه واقعا عکساشونو میبینم

منم عکس قشنگ تورومیبینم دلم میسوزه😂😂😂😂😂😂😂😂

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  
2801