2733
عنوان

به کدوم کاربر حس خوب دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 14734 بازدید | 1843 پست
@eshqbpayanm     @zahra23456789     @panisa1998     @geyran ...

جونم عشقم... سلام عزیزم خوبی نی نی جونت خوبه رفتی صدا قلبشو بشنوی؟ 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣عبضی

والا چه بابایی هستم 😢

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هی خوبن داییشون برده بیرون بجه ها رو پپسیدن تو خونه طفلکی ها

کمتر خونه ننت برو پیش من بودید میبردمتون😑😑😑

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
but what

Dont change the content

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
قربونت بشم من چن روز ازت خبر نداشتم من

فدای تو عشقم😙😙😙چند روزه کمتر میام سایت الانم باید برم مهمونی فعلا جیگرم❤❤❤

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
عزيزممممم 😍😍😍😍😍 قربونت برم خوشگلم منم حس خيلي خوبي بهت داااررررمم 😘😘😘😘 مرسي كه تگم ك ...

فداتون 😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷💕💕💕💕💕💕🌸🌸🌸🌸🌸

مرسی 🌸💕شما لطف دارید 😍

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
Dont change the content

Why are you saying this

سر شما که ماشالله شلوغه از خونه عفت و نهضت عزت مرمت بیرون اومدی ما رو هم ببر 😒😒 بچه پرووو بیست و چ ...

تو هم بهونه بگیر😑

الهی قربونت برم..اشک شوق توی چشمام اومد..خواهر خوبم.دوست عزیزم خیلی دوستت دارم.❤❤❤❤❤❤❤😘😘😘😘😘😘😘

🤩🤩🤩😘😘😘😘🌹🌹🌹💖💖💖💖💖جات اینجاست💖💖

خدا با منه و برای من کافیه  
این کابرارو دوس دارم😊😊😊😊 @nazaniiin     @دختررویاها     @اوپرا & ...

قربونت برم برم مهربون منم خیلی دوستت دارم 🌺🌺❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
اشکال نداره از همون اوایل بخوری هیچ مشکلی نداره  تو کتاب ریحانه بهشتی  و خدایا فرزند سال ...

ممنون عزيزم 

فقط يه سوال ديگه ميشه پسته و گردو بخورم 

ببخشيد سوالام زياد شد😘😂

2706