2777
2789

بتظر شما کدوم رشته از رشته های ارشد تربیت بدنی خوبه و اشباع نشد؟؟

شما خودتون کدوم رشته رو خوندین و آیا راضی هستین؟؟

ممنون میشم راهنمایین کنین

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
سلام. شهرتون ارشد تربیت بدنی، چه گرایشی رو داره؟ 

همه گرایش ها رو بغیر روانشناسی.. اگه روانشناسی داشت قطعا میرفتم روانشناسی ولی حیف که نداره..

گلم شما ارشد دارین.. میتونین راهنماییم کنین.. کدوم رشته بهتره بنظرتون؟؟

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

همه گرایش ها رو بغیر روانشناسی.. اگه روانشناسی داشت قطعا میرفتم روانشناسی ولی حیف که نداره.. گلم شم ...

جسارتا کدوم شهر هستین؟ 

نه خانمی. من ترم سوم کارشناسی تربیت بدنی هستم ولی درباره ارشد، مدتیه دارم تحقیق میکنم. تو شهر من، فیزیولوژی ورزشی کاربردی و بالینی هست که اشباع شده. الان بهترین گرایش، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی هست. اگه زرنگ باشی میتونی خودت مطب بزنی

2803
جسارتا کدوم شهر هستین؟  نه خانمی. من ترم سوم کارشناسی تربیت بدنی هستم ولی درباره ارشد، مدتیه د ...

گلی جان مجوز طبابت که به ماها نمیدن.. بایدتو کلینک های درمانی یا مطب های فیزیوتراپی کناره پزشکا باشیم و بهشون کمک کنیم.. 

حالا که داری تحقیق میکنی برا ارشد ..من صبح با چن نفر از استادام صحبت کردم .. گفتن که فیزیولوژی و مدیریت اشباع شده و بیومکانیک سخته و بازار کاره خوبی هم نداره.. آسیب شناسی خوب هستش ولی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی خیییلی عالی هستن بخاطر اینکه رشته های جدید و نوپایی هستن که فعلا تعداد کمی تو این دو تا رشته مشغول به تحصیلن و بعد فارغ التحصیلی از ارشد تو این دو تا رشته درصدش بالاست که جذب بازار کار و دانشگاه برا تدریس بشن ..

متاسفانه شهر ما روانشناسی رو نداره ..مجبورم برا رفتار حرکتی بخونم.. تا انشالله ببینم خدا چی میخاد..میتونم رتبه لازم رو برا این رشته بیارم..

گلی جان مجوز طبابت که به ماها نمیدن.. بایدتو کلینک های درمانی یا مطب های فیزیوتراپی کناره پزشکا باشی ...

یکی از استادام، گفتن از زرنگ باشی، میتونی مجوزش رو کسب کنی

بیومکانیک رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه آینده شغلی نداره. و این که اگه بخوایین دکترا هم بگیرین، دانشگاهی که مدرک فوق لیسانس رو گرفتین، مهمه 

خیره ایشالله

چقدر خوبه که این همه گرایش واسه ارشد دارین، تو شهر ما که از این خبرا نیست🤦🏼‍♀️

یکی از استادام، گفتن از زرنگ باشی، میتونی مجوزش رو کسب کنی بیومکانیک رو خیلی دوست دارم ولی متاسفانه ...

واقعا!؟.. آخه منم یه زمانی خییلی فکرم درگیر بود که آیا میشه اصلا همچین کاری.. ولی هم استادام و هم تو نت گفته بود که همچین چیزی امکان نداره..

تو نت هم بخونی متوجه میشی چی میگم .. حتما قبل ارشد خوندن تحقیق کن بعدا به مشکل نخوری تو این زمینه..

آره گلی جان خداروشکر همه گرایش ها رو داره بغیر روانشناسی😥.. آخه این رشته خییلی نوپا و جدیده و من دوس داشتم برم این رشته

2804
جسارتا کدوم شهر هستین؟  نه خانمی. من ترم سوم کارشناسی تربیت بدنی هستم ولی درباره ارشد، مدتیه د ...

سلام.من کارشناسی ام رشته دیگه اس میخوام ارشد تربیت بدنی برم ک ازین طریق دبیر ورزش شم.عاااااشق ورزشم کلا خیلی پیشمونم نرفتم لیسانس تربیت بدنی بگیرم.بنظرتون من ک رشته کارشناسیم نیست این،میتونم موفق شم توارشد؟؟؟مشکلی پیش نمیاد؟

سلام.من کارشناسی ام رشته دیگه اس میخوام ارشد تربیت بدنی برم ک ازین طریق دبیر ورزش شم.عاااااشق ورزشم ...

سلام. تو دوره کارشناسی، درس های پایه ای مثل فیزیولوژی ورزشی، رشد حرکتی، حرکت شناسی، سنجش و اندازه گیری در علوم ورزشی، یادگیری حرکتی و... می‌خونیم که اینها جزو دروس تخصصی هستن. اگر بتونین درکنار ارشد تربیت بدنی، دروس کارشناسی رو هم مطالعه کنین خیلی عالی میشه

کدوم گرایش، مد نظرتون هست؟ 

2805