2777
2789
عنوان

چرا نمیتونم جواب طرفمو بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 40780 بازدید | 283 پست
برادرشوهر من فوق العاده حاضرجوابه مثلا کسی ارش سوالی بپرسه که باب میلش نباشه سریع میگه سوال بعدی؟!! یعنی به تو ربطی نداره منم اینو یادم باشه تو جواب سوالای خودش بگم
مهربانی مهمترین قسمت انسان بودن است.

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

لطفا کمکم کنید من خیلی بی زبونم توی خیلی جاها عینه خنگا فقط نگاه میکنم به طرف جواب نمیدم،وقتی بهت میگن چرا نمیای دیگه خونمون فراری شدی دوری میکنی چی باید گفت؟من در جواب گفتم که بخاطر کار شوهرم نمیشه،بعد رف جواب داد همش تقصیره شما زناس شوهرت گناهی نداره به گردن اون ننداز بعد گف تلفنم نمیتونی بزنی!!منم ماست جواب ندادم فقط قرمز شدم سکوت کردم،

ناگفته نماند طرف بزرگ خاندانه مادربزرگ شوهرم واینکه خیلی زبون داره نمیشه جوابشو داد،چی باید بگم بهش؟؟؟بیشتر وقتا جلوش کم میارم،نمیشه ام رفت و آمد نکرد

الان کلی تلاش کردم وزن کم کردم حالا جاری و چند نفر دیگه وقتی میبینن مسخره میکنن چرا اینجوری شدی صورتت افتاده قبلاً بهتر بودی و از این حرفا

انقد دوست دارم یه چیزی بگم که سکوت کنن

مشکل منم هست همیشه بی زبون بودن 🤣

من خیلی اذیتم میکنن بقیه مثلاً شوهرمبا خنده و شوخی و دفاع کردن آزمون سعی نمیکنه حل کنه قضیه رو پیشم

میگه همش تو ارتباط ضعیفم و اینا ولی روانشناس به من گفت عادی هست همه چی