2777
2789
عنوان

دکتر زنان خوب برای زایمان طبیعی تو بیمارستان عرفان میشناسید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31319 بازدید | 32 پست
عزیزم خانوم دکتر مینا ماشین چیان مرادی هم بی نظیره.ایشون تو بیمارستان عرفان هستند.بسیار مهربان پیگیر بیماراشه.اصلا هم اهل زیر میزی نیست و بسیار مردم داره به طوری که اگه تو خیابون باهاش اشنا شی و ندونی که شغلش چیه باورت نمیشه که پزسک باشه.اگر وضع مالیتم خوب نباشه هر کمکی از دستش بر بیاد برات میکنه
الان بیشتر دکترا فوق تخصص پول بیشتر میگیرن.

فقط مخصوص صفارزاده نیست .

من از این صفارزاده خوشم میاد که با اینکه فوق تخصص داره بازم برای زایمان طبیعی وقت میزاره .

برای همینم اون مقدار دستمزدی که میگیره با سزارین فرقی نمیکنه .

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
منم در حال حاضر تحت نظر دمتر صفارزاده هستم خیلی ازشون تعریف شنیدم و به نظر من که خیلی خوش برخورد با حوصله و منصف هست در بارداری اول وقتی سونوی من نشون داد جنین ضربان قلب نداره دیگه هزینه سونو رو از من نگرفت و برای اینکه چند دفعه ویزیت نشم تموم آزمایشای مربوطمو یه دفع برام نوشت وقتی ما خانما کلی دنبال دکتر خوب میگردیم خوب مسلما نباید از شلوغی مطب یه دکتر خوب شکایتی داشته باشیم امیدوارم همه هم به راحتی و موفقیت باردار شن هم به خوشی و صحیح و سالم فارغ برای منم دعا کنید 🙏🏻🙏🏻
2801