2777
2789
عنوان

دکتر زنان خوب برای زایمان طبیعی تو بیمارستان عرفان میشناسید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31319 بازدید | 32 پست

همسر من پیش دکتر سکینه موید محسنی زایمان داشت. خودشون بسیار خوش اخلاقن و وقت میذارن شخصیت علمی دارن و به سوالات جواب میدن. واقعا خوشایند هستن. توی اتاق هم خودم هم همسرم رفتیم و چند تا سوالی که داشتیم رو پرسیدیم و واقعا آرامش بخش بودن. سر زایمان هم بیمارستان محب کوثر رفتیم و همسرم طبیعی زایمان کرد. دکتر ساعت ها پیشمون بود و واقعا کم استرس گذشت. بیمارستان محب بیمارستان خوبیه و ماما ها هم از دکتر موید محسنی خیلی تعریف میکردن کلا بسیار تایید شده و معتقد هستن. خودشون رو خیلی سریع رسوندن با اینکه شب دیروقت بود.

مامایی که قبل دکتر موید محسنی فشار خون و اطلاعات کلی رو میپرسه هم واقعا کار خاصی نمیکنه که نیاز باشه پزشک اون کار رو بکنه. خودمون تو خونه هم این وسایل رو دیگه داریم.

شنبه ها و سه شنبه ها مطب هستن و خب مطب دکتر موید شلوغ هست اما این برای ما نشونه خوبی بود همیشه. مطبشون فتحی شقاقی هست الآن و طبقه اول هست که برای باردار ها خیلی راحته دسترسیش. قبلا مطبشون یوسف آباد بود.

با همسر مریض هایی هم که اونجا آشنا شدم همه راضی بودن کسایی که فرزند دومشون بود پیش دکتر موید میاوردن. منشی ایشون بعد از یه ساعتی دیگه جواب نمیدن باید زودتر اقدام به وقت گرفتن کرد اما وقتی که پرونده تشکیل شد تو مطبشون راحت تر بود وقت گرفتن برامون.

اهل زیرمیزی و پول نیستن الآن که خیلی پزشک ها بیشتر برای ویزیت میگیرن دکتر موید محسنی کمتر از مقدار ویزیت متخصص میگرفت. بیمارستان خاتم و محب هستن فکر کنم بازم جای دیگه عمل کنن چون میخواستن مریض هاشون درگیر نوع دفترچه و بیمه نباشن موقع زایمان. واقعا خیالمون از همه نظر از معرفی ایشون راحته

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

سلام ،من پیش دکتر چراغی  بیمارستان عرفان سزارین شدم ‌ و در تمام دوره ی بارداری تحت  نظر  او بودم ، واقعا” دستشون درد نکنه ، چون هم دوره ی بارداری رو  با راهنمایی خانم دکتر عزیز،با آرامش و بدون استرس طی کردم، هم اینقدر دستشون سبک و خوب بود که سزارین رو احساس نکردم و با حال خوب و بدون درد فردای آن روز مرخص شدم،