2733
عنوان

کسایی که دندان عصب کشی کردن بیاید ی سواد دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه دوستم و پدرم همزمان با من عصب کشی کردن اصلا درد ندارن اونا

سلام ببخشید حین درمان هم درد داشتید,تا چ حدی بوددردتون

خانومای گل ،حتما ب تاپیکهای گلبوته_خانوم سربزنید،

خوب غصب کشی نکرده و اگه بری بهش بگی هم قبول نمیکنه و با پررویی بر میگرده میگه طول میکشه خوب بشه ،منم همین مشکل رو داشتم ،تو له کردن درد میگرفت درصورتیکه خودش میدونس چه غلطی کرده ولی صداش در نمیومد و میگفت تحمل کن زمان میبره ،بعداز یک ماه رفتم پیشش دوباره بدون اینکه چیزی بگه خودش از متخصص عصب کشی با هزینه خودش اون موقع ۶۰۰ ۷۰۰ بود برام وقت گرفت و گفت برو پیش این ،من وقتی رفتم پیش متخصص بهم گفت این دندون پزشکا خراب میکنن میفرستن سراغ ما ،منم پرسیدم مشکلش چیه گفت خانم فایل شکسته جا گذاشته داخل کانال روش هم مواد پر کرده ،دیگه کاری نمیشه کرد جز اینکه یه کانال کنارش بزنیم را باز کنیم ،فک کنم ۳ ساعت زیر دستش بودم و خیلی سخت بود ،خدا لعنت کنه بعضی دندون پزشکای بی وجدان رو 

سلام ببخشید حین درمان هم درد داشتید,تا چ حدی بوددردتون

منکه فوبیا داشتم و خیلی میترسیدم اما امپول بیحسی که میزنن چیزی ادم نمیفهمه 

فقط برای من فک بالا دندان اخر بود دهنم جر خورد رسما تا چند روز زخم بود

زندگی زیباست چشمی باز کن  
گرفتم اوپیجی دکتر هم دید گفت خوبه حالا میگم هیچ بقالی که نمیگه ماست من ترشه لبرم به ی دندون پزشک د ...

والا من ۵ تا دندون برام عصب کشی کردن قبلا افتضااااح،امسال مجبور شدم دوباره برای همه‌شون عصب کشی مجدد انجام بدم⁦🤦🏻‍♀️⁩⁦🤦🏻‍♀️⁩عکسشون رو به ۲_۳تا متخصص ریشه نشون دادم گفتن ناقص انجام دادن

خوب غصب کشی نکرده و اگه بری بهش بگی هم قبول نمیکنه و با پررویی بر میگرده میگه طول میکشه خوب بشه ،منم ...

ای بابا میدونی اینم خیلی جوان بود وقتی خولست عکس اوپیجی بنویسه خودم گفتم بنویسید که برم بقیه دندونام چک بشه داد منشیش برد دکتر بالا که دکتر عمومی بود نوشت اونجا گفت این مهر پزشکی نداره یعنی! معلوم نیس دانشجو چیه

فردا عکسمو میبرم ی دندون پزشک دیگه

زندگی زیباست چشمی باز کن  

من یک سالو چندماهه که دوتا دندون سمت بالا عصب کشی و پر کردم و چندماه بعدبرای روکش رفتم وقت نداشتن.وب تازگی تماس گرفتم ک برم برای روکش. دکترمم واقعاکارش خوب بوده.چون بقیه دوستانم جای دیگه انجام دادن ب یک سال نکشیده مواد دندونشون خالی شد....گاهی وقتا واقعا دردش کلافم میکنه لثم ورم میکنه..گاهی وقتا خوبه ولی باید ب ارامی خوراکیموبجووم تافشار بهش نیادباز درد بگیره.اما بااون سمت ک عصب کشی نکردم بیشتر میجووم .شمام بایدهمین کارو کنی..چون بلاخره دندون ازبین رفته بوده ک عصب کشی کرده تا کشیده نشه جاش خالی بمونه..پس باید خودت رعایت کنی..😧💝

کدوم دندون پزشک احمقی پنج تا دندون رو باهم غصب کشی میکنه ؟! واسه من احمق ۵ تا باهم کرد که سه تاش گند خورد دوباره غصب کشی کردن دوباره گند خورد آخر فرستادن پیش متخصص ، خیر سرشون کلینیک مجهز بودن

حتما برای عصب کشی برید پیش متخصص ریشه،اگه دندانپزشک عمومی میرید کاملاااا از کارش مطمئن باشید وگرنه ا ...

اولش هم میگفت بکشیم پوسیدگی زیاد 

ی کلینیک نزدیک محل کار شوهرمه اونم تعریفشو زیاد شنیده بود 

زندگی زیباست چشمی باز کن  
ای بابا میدونی اینم خیلی جوان بود وقتی خولست عکس اوپیجی بنویسه خودم گفتم بنویسید که برم بقیه دندونام ...

چه جالب واسه منم ی خانم جوون بود دقیقا اونم مهر نداشت و داد اوپیجی رو یکی دیگه نوشت ،تازه اسم انگلیسی داروهای مسکن هم بلد نبود که بتونه داخل دفترچه بنویسه

2706