2733
2764
عنوان

کیا دوست دارند یه پوست صاف و عالی همیشگی داشته باشند

| مشاهده متن کامل بحث + 7136 بازدید | 88 پست

این تکنیک همون تکنیک پوست کره ایی است 

نه تنها پوست یکدست میشه بلکه میتونید همزمان از تکنیکهای درمانی هم استفاده کنید 

مثلا از بین بردن چروک ریز صورت 

یا سوراخهای اسکار پوستی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقاااا من یه چیزای وحشتناکی ازش شنیدم که اسمشم میاد میترسم

خوش هیکل😍 یه ورزش ساده بگو واسه آب کردن شکم،رژیم نمیتونم😀

از آدم دروغــــگو نپرس چرا دروغ گفتـــی،چون بایه دروغ دیگـــه قانعت میکنه😊

بالاخره مواد شیمیایی میره تو پوست والله ما همون پوست خیارو میزنیم سنتی بهتره تا صنعتی 😁

ساعتی میزان آنی  ساعتی موزون این  بعد از این میزان خود شو   تا شوی موزون خویش
این که همون کرم پودر دائمه. هه

کرم پودر دائم اسمیه که عموم روش گذاشتند همه فور میکنند رنگ یا کرم به پوست تزریق میشه 

در صورتی که اصلا رنگ یا کرم نیست 

یک کوکتل ریز دانه  درمانیه 

تکنیک bb glow    است  حتی بعد یک جلسه هم پوستتون صاف میشه و لک ها میره  اولین ...

چرا الکی داری تبلیغ میکنی میدونی با این حرفات چن نفر میرن پوستشونو خراب میکنن کی گفته هنر پیشه ها اینکارو میکنن اونا بجای اینکارا میرن دکتر پوست و میوه میخورن ورزش میکنن،، بعد چن ماه ی لکای زشت و قهوه ای میاره صورت ک با هیچ چیزی رفع نمیشه، تمام کوکتلایی ک استفاده میشه چینی بدرد نخورن

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

خطرناک اینچیزا

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
کرم پودر دائم اسمیه که عموم روش گذاشتند همه فور میکنند رنگ یا کرم به پوست تزریق میشه  در صورتی ...

عزيزم اگر كسي صورتش جوش بزنه چي؟

يا جوش داشته باشه؟!

رو اين پوستم ميشه انجام داد؟بعد جوشش خوب ميشه؟

چرا الکی داری تبلیغ میکنی میدونی با این حرفات چن نفر میرن پوستشونو خراب میکنن کی گفته هنر پیشه ها ای ...

شما دیدید که با این اطمینان میگید ؟؟؟!!!

من واسه پوست خودم کردم 

همچین چیزی که شما گفتید رو ندیدم 

قبول دارم مواد خوب و اصلش کمه 

ولی با مواد درست هیچ اسیبی که نداره 

تمام چیزهایی که گفتم برای پوست انجام میده 

کرم پودر دائم اسمیه که عموم روش گذاشتند همه فور میکنند رنگ یا کرم به پوست تزریق میشه  در صورتی ...

عزیزم من این کارارو نمیکنم چون کلا خیلی محتاطم 

ولی ی ماسو خوب بهم معرفی کن ک پوستم صاف و اینه ای و جوان و شاداب و زیبا بشه😉😂😂😂

مرسی

2706