2733
عنوان

خواب رفتن انگشتان دست در بارداری

26675 بازدید | 11 پست
در دوره ی بارداری سه انگشت از دست ممکن است حالت بی حسی و خواب رفتگی پیدا کنند.
این حالت به خاطر تغییرات هورمونی است. و سندرم تونل کارپال نام دارد.
در مراحل ابتدایی فقط در استراحت و خواب این حالت پیش می آید ولی با پیشرفت آن حالت مداوم پیدا میکند
استفاده از یخ می تواند به کاهش آن کمک کند
و مچ بند های مخصوصی نیز وجود دارد تا باعث کاهش آزار شود.
بعد از بارداری این مشکل از بین می رود اما در صورت تداوم آن باید نوار عصب و عضله گرفته شود.
گوش کن...خاموش ها گویاترند، در خموشی های من فریادهاست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله عزیزم. دقیقا بدلیل تغییرات هورمونی دوران بارداریه . افراد زیادی رو دیدم که با استفاده از یخ بهبود پیدا کردن
گوش کن...خاموش ها گویاترند، در خموشی های من فریادهاست.
من این مشکلو تو کل برداری تو کف پاهام شدید شو داشتم کلافه بودم حدی که شبا ٤-٥ بر پاهامو با آب سرد میشستم .
١ ساله زایمان کردم هنوز همون حالتم البته کمترش ولی اذیت کننده هست .
چیکار کنم ؟؟؟
ممکنه تو برداری بدی هم همین مشکل ادامه داشته باشه ؟؟؟
ولی من یه نقطه از شکمم خواب میرفت تو ماه 4 رو 5 بارداری

دکترم گفت احتمالا کم خونی دارم و بخاطر خونرسانی اینطور میشه

ازمایش دادم و کم خونی داشتم که قرص اهن و 2تا مصرف کردم و الان که ماه8 هستم دیگه شکمم خواب نمیره
سلام من هم دستام خواب رفته هم عضلات پشت ساق پاهام گرفته ذیگه دردش کلافم کرذه
آدما از جنس برگند . گاهی سبزند ، گاهی پائیزن و زردند . زمستون دیده نمیشن . تابستون سایبون سبزند. آدما خیلی قشنگن .. حیف که هر لحظه یه رنگند !

بارداري جز زجر هيچي نيست نميدونم بعضيا چه جوري ميگن دوران شيرين 

٥روز ديگه زايمانمه زمان نميگذره درد همه بدنمو گرفته خواب ندارم دست و پام همه اش خواب ميره سوزش معده دارم كلافه ام كلافه