2733
عنوان

دندون پزشک پررو بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 3529 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارش خوبه برو  دندون پزشک منم اینجوریه مثلا دستم مشت می کنم از ترس گرفتش گفت باز کن ترس نداره ...

دقیقا اینم اینجوریه ببین اگه اخلاقش این باشه و بی منطور و چه میدونم مثلا میخواد حواس بیمار پرت بشه بنطرم معقولش ایرادی نداره

ولی ادم از کجا بدونه با متطور یا بی متطور😐

زندگی زیباست چشمی باز کن  

دکتر دندون من خیلی خوبه منم رفتم خیلی میترسیدم ولی گفت نگران نباش من کارمو بلدم اذیت نمیشی انصافا کارش خوب بود خیلی هم مرد با وقاری هست اگه حس خوبی نداری عوض کن دکترتو بگو خوشم نیامد همین . من با شوهرم رقتم سونو گرافی برایه اولین بار همه هم خاموم بودن بعددکتر مرد بود وقتی سونو رو دادم بلند شدم دیدم زیر تختی که دراز میشکیم کاندوم استفاده شده بود خلاصه شوهرم از اون روز اعتمادشو به دکترا از دست دادواس همین به شوهرت جیزی نگو حساس میشه

دکتر دندون من خیلی خوبه منم رفتم خیلی میترسیدم ولی گفت نگران نباش من کارمو بلدم اذیت نمیشی انصافا کا ...

وااااییی😂😂😂اون کاندوم واسه سونو واژینال استفاده میکنن خدا میدونه دکتر بيچاره چقد فحش خورده گناهاشو شستین 

میشه واسه خوب شدن حالم صلوات بفرستین🙏❤
2706