2777
2789
عنوان

بیایین عکس چشم و ابرو بزاریم+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره درش سفیده ولی چون مدل درش مربع هستش زود خشک میشه باید حین مصرف بادستمال بگیری ک هوانره

چع قدر پوستت خوبه صاف و یدست   

چی میزنی ب صورتت؟

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔

مامانم همیشه میگه من 9 ماه سختی کشیدم تا قلبت شکل بگیرع نزار یکی تو 15 ثانیه بشکنه برع💔 اسکار بهترین لحظه تعلق میگیرع به لحظه ای که خدا محال ترین آرزوتو براورده میکنه💙.  صدای خنده ی خدا را میشنوی؟ دعا هایت را شنیده و به آنچه محال میپنداری میخندد💜     مثلا وقتی داری بوسش میکنی اشکات بریزه رو گوشیت :))💚     سیگار بکش! مست کن! بغض کن!  ولی با آدم خر درد و دل نکن!!!     وقتی میبینمت فقط یه جمله میاد تو ذهنم  :  ( اعوذ بالله من الچشمانت )  : ×
چع قدر پوستت خوبه صاف و یدست     چی میزنی ب صورتت؟

قبلا خیلی جوش میزدم ازدواج کردم بهتر شد ولی باز ریز میزدم آبلیمو و جوش شیرینو قاطی میکردم میزدم درست شد

واسه شستشو هم که از صابون زیتون استفاده میکنم چون خشک پوستم این باعث میشه مرطوب بمونه

قبلا خیلی جوش میزدم ازدواج کردم بهتر شد ولی باز ریز میزدم آبلیمو و جوش شیرینو قاطی میکردم میزدم درست ...

مرسی حتما امتحان میکنم ببینم جواب میده

خسته شدم از بس  لکه های جوشام جاش میمونه  و نمیره قبلا پوستم عالی بود  

سرنوشت از سرنوشت،سرگذشت از سر گذشت،افسوس زندگی برخلاف آرزوهایم گذشت😔
مغولا ک چشاشون ریزه

نه مغول ها قیافه های وحشاناکی داشتن...لبهای حجیم و چشم و ابروی درشت...زمانی ک به ایران حمله میکنن یه سریا ایران میمونن...الان نژاد چشم درشت و تیره رنگ و ما از مغول ها داریم و متاسفانه همینطور دماغ های استخوانی کشیده و بزرگ....افغانیا چشاشون ریزه