2777
2789
عنوان

سی سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 29 پست

مادربررگ من صدو هفت سالش بود 

مثل دختر چهارده ساله همه میگفتن شصت سالشه میگفتم نه صد رد کرده 

هر شب باید کل بدنشو  با پماد ماساژ میداد 

موهاشو صب به صب میبافت 

روز مرگش به من گفت ماهی میخوام 

منم پختم 

یه ساعت بعد مرد 

عشق میکرد با خودش مثل اون باشیم🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اشتباه بودی ک سنگ صبور بودی.

الان کارت درسته نباید بزاری کسی وقت و انرژیت رو با اه و ناله ش هدر بده....

به نظرم همه همینن دیگه حس و احساس سی سالگی با هجده ساگی خیلی فرق داره..

چرا دنبال داستان های عاشقانه و این چیزا باشی..

الان برو راجع ب بچه ت و روان شناسی کودک مطالعه کن و کارهایی ک همیشه دوست داشتی انجام بدی و نتونستی رو شروع کن..

اگه هنری رو دوست داری اگه رشته ی خاصی زبانی دوست داری برو دنبالش..

دیگه وقتشه ایده هات رو دنبال کنی نه رویاهات 

ازدواج ،کلا باعث میشه ادم دیدش نسبت ب عشق عوض شه  تازه میفهمه ادم ، ک مردا واقعااااا لنگه ی هم ...

جالبش اینه که خودمون وقتی یه دختر رو میبینیم که سنش بالا رفته و هنوز ازدواج نکرده با یه دید بد نگاش میکنیم 

جالبش اینه که خودمون وقتی یه دختر رو میبینیم که سنش بالا رفته و هنوز ازدواج نکرده با یه دید بد نگاش ...

نه من دیگه اینجور نیست دیدگاهم 

واقعا دختر مجرد بمونه و البته از نطر مالی مستقل باشه ،، خیلیییی بهتره تا ریسک ازدواج رو بپذیره .... ک یا خانواده شوهر مشکل دارن یا خود شوهر 

الانم ک همه ی مردا ک نه ولی اکثرشون دست ب خیانتشون زیاد شده حالا هرکی در ی حد

تلقين ميكني فكر كنم ! به خودت اهميت بده وقت آزاد براي خودت داشته باش ذهنت آروم شه !

نه بابا ...این روند همیشگی اطرافیان من بوده....همین طور میگن ای پام ای دستم ای سرم ...اون روز گفتم مگه من دکترم ? خو برین دکتر تا زنگت ون میزنم یا میبینمت ون جای توش و بش همطور دردتون برام میشمارین😣

نه بابا ...این روند همیشگی اطرافیان من بوده....همین طور میگن ای پام ای دستم ای سرم ...اون روز گفتم م ...

اهميت نده الان همه درگيرن درد و گرفتاري دارن ! بحث و باهاشون عوض كن و اگر اذيت ميشي كمتر رفت و آمد كن مغزت آروم شه 

اهميت نده الان همه درگيرن درد و گرفتاري دارن ! بحث و باهاشون عوض كن و اگر اذيت ميشي كمتر رفت و آمد ك ...

رفت و آمدم رو کلا کم کردم ....ولی از همه دور شدم بخاطر این رفتارم ...فقط یکی از دوستام که پر انرژی و پر از انگیزه و ایده است همیشه ....اونم کم میبینم ..

دقیقا الان کار درست رو میکنی.

من از ۳۰ تا ۳۲ فکر میکردم چقدر پیر شدم. حتی یکسال کارمو گذاشتم کنار تو خونه مبخوابیدم که به مشکلاتم فکر نکنم. شوهرم گفت افسردگی داری.

یه چند ماهیه بهترم. الان سعی میکنم فقط به چیزای خوب فکر کنم و سنگ صبور ناله های خواهرام و مادرم نشم. فقط انرژی مثبت بگیرم و از کسانی که انرژی منفی میدند دوری کنم. 

سن یه عدده .

پدربزرگم خدا بیامرز صد سالش بود ولی دلش جوان بود آدم از همنشینی باهاش لذت میبرد.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

سخت نگیر خب وارد یه دهه جدید شدی سن هر چقدم خودش تو چهره نشون نده ولی تو صبرو و حوصله و افکار نشون میده باید از این دهه ام لذت ببریم من خودم ۳۳ هستم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2801