2733
عنوان

اونایی که نی نی می خوان، معجزه در راهه.............. (2)

| مشاهده متن کامل بحث + 203720 بازدید | 54449 پست
خوب اصلا میزاریم مامانای تاپیک اونایی که نی نی می خوان معجزه در راهه.......
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی یلدا رو جمع کنه قش کرد از خنده
یوسف میدانست که تمام درها بسته هستند اما به خاطر خدابسوی درهای بسته دوید و تمام درها برویش باز شداگر تمام درهای دنیا برویت بسته بود, بدو, چون خدای تو یوسف یکی هست !!!
یلدای زرنگ اولش موافقت میکنی بعد پا پس میکشی
بیتا با یه بیمارستان صحبت میکنم همه جمیعا بریم ivf خیال خودمونو راحت کنیم همه تو یه روز انتقال میدیم بچه هامون تو یه روز دنیا بیان
اقدام رفتم یلدایی. روز 15 رفتم سونو فولی مولی نداشتم. دیگه موندم شمال. اقدامم تعطیل کردم. الان اومدم خونه خودم. ولی چه فایده. فولی مولی درکار نیست.
گلکم من و بابایی چشم انتظارتیم.
اسم منو گذاشت
2706