2777
2789
عنوان

مامانایی که کودک لجباز داشتن یا دارن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 23 پست
مال من امشب رفته بود بازار میخاست مسیر اشتباه بره هرچی دستش میگیرم میگم بیا نمیاد جیع میزد وسط خیابو ...

خوب  چرا بهش میگی اشتباه میکنی بهش بگو مامان خونمون میتونی پیدا کنی ،یکم صبر وحوصله به خرج بده 

میذاشتی ببینی کجا میره استقلال تو بچت نکش اون فعلا به اندازه عقل یک انسان کامل متوجه نیست دوسالشه فقط

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
دعا کنید بچم سر عقل بیاد دارم نابود میشم

من ازت درخواست میکنم کتاب تربیت کودک از نوزادی تا سه سالگی نرگس نوری رو بخری ،متوجه میشی چه کارهای اشتباهی کردی ،بچت سالمه سالمه 

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ازت درخواست میکنم کتاب تربیت کودک از نوزادی تا سه سالگی نرگس نوری رو بخری ،متوجه میشی چه کارهای ا ...

رویا نوری یا نرگس نوری؟؟؟الان سرچ کردم انگار رویاس

ممنون از راهنماییت.

شما مشاوره یا روانشناسی خونددی؟؟؟؟

خوب  چرا بهش میگی اشتباه میکنی بهش بگو مامان خونمون میتونی پیدا کنی ،یکم صبر وحوصله به خرج بده& ...

عزیزم منم ادمم دقیقا کلی راه اومده بودیم سوار تاکسی بشیم میخاست کل راه برگرده فقط میدوید خب تو شرایط یانی باید کل مسیر برمیگشتم.

نمیدونم شایدم اشتباه کردم

نه عزیزم ولی دختر 20ماهه دارم کتاب وروان شناسی زیاد خوندم اون کتاب که معرفی کردمم خوندم فقط اسم نویسندشو اشتباه گفتم چون ذهنی گفتم

فقط میدونم خیلی باید با بچه صبوری کرد وحواسشونو باید پرت کنی با دعوا وغر زدن فقط لجبازشون میکنیم ،مادرشدن خیلی سخته چون باید خیلی صبور بشی من خودم گاهی دلم میخواد از کارهایی که میکنه داد بزنم اما میگم نه تو روانش تاثیر میذاره ،کلا کتاب های کودک ویا سن بچتپ زیاد سرچ کن ببین چکارهایی باید بکنی که لجباز نشه استقلال داشته باشه ،حرمت نفس واعتماد بنفسش از بین نره و...

بفرما عزیزم

دارم دیوونه میشم از دست مادرشوهرم

پسرم اصلا به من وابسته نیست ، اصلا انگار نه انگار من مادرشم ، مادرشوهرم‌طبقه پایینه ، میاد بالا در میزنه پسرم داد میزنه عزییییییز ، اونم ذوق میکنه ، همش میاد اینجا ، بدبخت انگار کمبود محبت داره ، همش میخواد بگه بچت مارو دوست داره ، انقدر که عقده داره ، روزا همش فکر میکنم وقتی اومد یه چیزی بگم حالشو بگیرم‌ ولی زبونم قفل میشه

دارم دیوونه میشم از دست مادرشوهرم پسرم اصلا به من وابسته نیست ، اصلا انگار نه انگار من مادرشم ، ماد ...

چند وقتشه بچت؟؟؟

من خیلی سعی کرد مادرشوهر اینکار بکنه تا جایی که میشد مقاومت میکردم.بچم سرگرم میکردم میبردم بیرون به مادرشوهرم گفتم کاری نکن بچم به ت  وابسته قهرو دعوا داشتیم.البته مادر شوهرم من نصفش زیر زمینه من به دلایلی نذاشتم وابسته بشه هم بدم میومد هم با بچه جاریم این کار کرد حسابی بچه وابسته کرد بعد با جاریم دعوا کرد خلاصه کار به طلاق رسید این وسط مادرشوهر میگفت طلاق بدید بچه مادرش نمیخاد به من وابستس منم به خاطر این خیلی ازش بدم اومد