2777
2789
عنوان

مامانای دی 92 و نی نی های گلشون

| مشاهده متن کامل بحث + 335996 بازدید | 20006 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام و ظهر همگی به خیر

من از صبح اومدم و نمی تونستم پست بزارم ، اینترنتمون مشکل داشت که خدا رو شکر درست شد ....

ساناز جون خوشحالم که به زودی جنسیتش رو صد در صد می فهمی ، ای کاش منم جای تو بودم .... تو از ما خیلی جلوتری ....

انشااله که همه چیز خوبه و با خبرهای خوب می یای اینجا ....

مری عزیزم مواظب خودت باش .... حالا بهتر شدی ؟؟؟ خونه جدید هم به سلامتی تمیز شد دیگه ، کی انشااله اسباب کشی داری ؟؟؟
خیلی سخته می دونم ....

من بیچاره هم تازه از هفته دیگه می خوام کم کم شروع کنم .... باید اول یه سری وسایل رو جمع کنم ، یه سری رو بفروشم ، بعد انشااله شروع کنم به بنایی و کاغذ دیواری و .... ، وای از الان هولم گرفته ....

ولی باید شروع کنم .... می ترسم توی ماههای بالاتر نتونم .... البته صد در صد باید کمکی بگیرم ، چون خودم نمی تونم اینکارا رو انجام بدم ....

ولی خوشحالم ، خیلی خوشحالم که با اومدن نی نی کوچولوم همه چیز می خواد عوض بشه ، اول از همه زندگیم عوض می شه ....

خدایا شکرت

Lilypie Pregnancy tickers
فاطمه نفس منم تا ده روز پیش یه قاشق غذا ک میخوردم تا 12 ساعت معدم سنگین بود نمیتونستم چیزی بخورم بخاطر همین همش ضعف میکردم
الان یکم بهتر شدم
آرتین عزیزم با تولد تو در ۹ دی ۹۲ شیرینی زندگی رو از عمق وجود احساس کردیم........نفس مامانی
من ترنم جون فقط نون و پنیر می خورم
همه 3 ماهگی ویارشون تموم میشه ماله من تازه شروع شده
به غذا حتی نمیتونم فکر کنم
حالم بد میشه
قبلا شیرینی میخوردم
تا سیر بشم
الان که دیابتم یکم بالا بود حتی نمی تونم اونم بخورم
 BabyFruit Ticker
2801