2777
2789
زندگی هر لحظه ی ما با قانون جذب هستش حتی اونی که میگه دروغه و باور ندارم..قانون ارتعاش قانون اصلی هس ...

دقیقا بنظرم اونیم که میگه باور ندارم اینو که الکی اتفاق نمی افته جذب کرده

بنظرتون جواب میده؟  والا۶۰ صفحه است نمیرسیم که... کارخاصی بایدانجام بدیم برای قانون جذب؟

من خودم جواب گرفتم. حتی برای یاد گرفتن قانون جذب هزینه پرداخت کردم. راضی هم بودم و هستم. 

خدا وکیلی اگر یه تاپیک جوک و خاطره بود، صفحاتش هم از صد صفحه بیشتر بود، وقت نمیذاشتین بخونیدش؟ 

خب میخواید به اهدافتون برسید، به خواسته‌هاتون برسید ولی از طرفی هم نمیخواید حتی زمان بذارید شصت صفحه مطلب بخونید. آیا منطقیه؟ 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا بنظرم اونیم که میگه باور ندارم اینو که الکی اتفاق نمی افته جذب کرده

من اینجا زیاد صحبت نمیکنم چون خیلی خیلی پالس های منفی میان و جبهه میگیرن. یه فیلم هستش در مورد عظمت جهان و سیارات و کهکشان ها ک ناسا گذاشته و توی کانالم هستش حالا یه تئوری در کنارش اومده ک توی بدن ما هم یک سلول هایی مثل اون هستن ک وقتی ما خواسته ای داریم و به کائنات میفرستیم اون با سلول های بدن و کهکشان مچ میشه.. اصلا نمیشه در موردش گفت واقعا ولی اینو مطمین باشین ک قانون جذب بدون حتی یک درصد خطا داره کارش رو انجام میده و میتونین با قوانینش به تمامی خواسته هاتون برسین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
من خودم جواب گرفتم. حتی برای یاد گرفتن قانون جذب هزینه پرداخت کردم. راضی هم بودم و هستم.  خ ...

تاپیک زهرا هستش؟

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
من اینجا زیاد صحبت نمیکنم چون خیلی خیلی پالس های منفی میان و جبهه میگیرن. یه فیلم هستش در مورد عظمت ...

دقیقا من شغلم جذب کردم از جای که انتظارشو نداشتم درخواست دادن

دقیقا من شغلم جذب کردم از جای که انتظارشو نداشتم درخواست دادن

کافیه در جهت خواسته هامون هم ارتعاش بشیم هم راحته و هم سخت ترین کار دنیا

تاپیک زهرا هستش؟

بله. ولی متأسفانه مدتیه خود زهرا به دلایل نامعلوم! قطع دسترسی شده. ولی من و باقی دوستان هستیم و ادامه میدیم.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
بله. ولی متأسفانه مدتیه خود زهرا به دلایل نامعلوم! قطع دسترسی شده. ولی من و باقی دوستان هستیم و ادام ...

یه تاپیک داشتن در مورد ماورالطبیعه فوق العاده بود.

بله. ولی متأسفانه مدتیه خود زهرا به دلایل نامعلوم! قطع دسترسی شده. ولی من و باقی دوستان هستیم و ادام ...

ببخشید میشه الان یه توضیح بسیییار مختصر و کلمات کلیدی درمورد قانون جذب بگین ❤در حد دو سه جمله،همین❤

ببخشید میشه الان یه توضیح بسیییار مختصر و کلمات کلیدی درمورد قانون جذب بگین ❤در حد دو سه جمله،همین❤

عزیز دلم چیزی که توی یه سال و اندی یاد گرفتم چطوری توی دو سه تا جمله توضیح بدم؟ 

باشه. 

شکر گذاری کن، توکل کن، ایمان داشته باش، باور داشته باش، خواسته و ناخواسته رو اشتباه نگیر، حواست به احساست باشه، افکارتو کنترل کن، جملات تأکیدی استفاده کن، تمرینات مربوط به جذبُ انجام بده، پاکسازی کن،  و و و ... 

اگر متوجه شدی که فبها... ولی اگر متوجه نشدی بهتره زمان بذاری و تاپیکو بخونی. 

من خودم جواب گرفتم. حتی برای یاد گرفتن قانون جذب هزینه پرداخت کردم. راضی هم بودم و هستم.  خ ...

خب من سرکارمیرم وقت ندارم😣

چراامنومبخوای بزنی😂

چشممم میخونم وممنونم ازتون...😗

خب من سرکارمیرم وقت ندارم😣 چراامنومبخوای بزنی😂 چشممم میخونم وممنونم ازتون...😗

نمیخوام بزنم. ولی برام عجیبه که یکی یه چیزیو میخواد ولی بابتش حاضر نیست هیچ کاری بکنه. بابا حتی اگر آمپولش هم بود، شما باید میرفتی آمپولشو تهیه میکردی و سختی تزریقشو تحمل میکردی. همه چی که راحت به دست نمیاد گلم.

2801