2733
تو چشم راستت هم علامتی داری غیر چپ همون حرف وای سینه چپت بزرگتر یا راست

تو چشم رلستمم نقش و نگار دارم شبیه قلاب یا قاشق vندارم سینم تغییر نکرده ولی رنگش یکم قهوه ای شده

خوش باش که هرکه راز داند داند که خوشی خوشی کشاند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جاریم حاملس خیلی دوست داره بدونه بچش چیه 

متولد 14 مرداد 66 

8 خرداد هم آخرین پریودیش بوده 

علائمش سمت راست شکمش درد میکنه  پاها و کمرش هم زیاد درد میکنن سردرد وسرگیجه هم مدام داره شکمش هم گرده

دختردارشدن خیییییلی حس شیرینیه 💖
بیخود کردن.ما محترمیم مجبورن احترام بزارن اگه پشت هم باشیم کسی جرات نمیکنه...

باور کن خودتم میدونی این حرفت هم درست نیس 

الان من یه سری با شوهرم دعوام شد زنگید به بابام فحش و فحش کاری شد جوری ک بعد زنگ زدنش برادرشوهرمم خانوادمو کلا فحش داد هیچی نمیتونستم بگم چون اگه میگفتم چون مست بودن قمه برمیداشتن میرفتن جلودر بابام پیش خودم میگفتم اگه برادر داشتم هیچموقع اینقدر سکوت نمیکردم چون پدرم تنهاست 

هرچقدر موفق باشه دختر خونه شوهر ک میره میشه موش

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
تو چشم رلستمم نقش و نگار دارم شبیه قلاب یا قاشق vندارم سینم تغییر نکرده ولی رنگش یکم قهوه ای شده

اگر تو هر دو چشمت علامت وای دیدی دختر ولی اگه فقط چپ بود دختر اگه راست بود پسر ولی هردو باشه دختر سر تجربه خودم میگم البته اگه مرغ بدمت میاد مسواک میزنی حالت تهوع میگیرت... یا حرکت بچه زود احساس کردی شکمت از معده اومد جلو به پایین نیم رخ وایسا تو ایننه اگه نافت تیز اومد جلو از معده به پایین هم اومده جلو و گرده دختر من اکثر شکم اونا که دختر دارن دیدم همین مدلی بوده

باور کن خودتم میدونی این حرفت هم درست نیس  الان من یه سری با شوهرم دعوام شد زنگید به بابام فحش ...

موافق نیستم باهات.قوی بودن به جنسیت نیست.تو اینجور موارد باید شکایت کرد.حکومت جنگل نیست که هرکی زورش بیشتر باشه برده

موافق نیستم باهات.قوی بودن به جنسیت نیست.تو اینجور موارد باید شکایت کرد.حکومت جنگل نیست که هرکی زورش ...

چون مجبورم زندگی کنم باید سکوت کنم خدایی نکرده طلاقم بگیرم مطمئنم بابام خونه نشینم میکنه چرا چون یه زن مطلقه ام ولی پسر طلاق بگیره میتونه بره دختر بگیره 

برای سلامتی پدر مادرامون صلوات ❤️
2706