2733
2764
عنوان

مدیریت یا حسابداری؟؟؟؟؟

21918 بازدید | 29 پست

سلام

بین رشته های مدیریت کدوم بهتره وبازار کار داره؟بازرگانی؟مالی یا بانکی؟

وبازار کار حسابداری بهتره یا مدیریت؟

تورو خدا جواب بدین خیلی مهمه برام

مدیریت مالی

حسابداری باید پارتی داشته باشی بری بانک

اگرنه ازمون استخدامی بدی و دست به دعا بلکه قبول بشی

مدیریت جای کارش بیشتره

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مدیریت مالی حسابداری باید پارتی داشته باشی بری بانک اگرنه ازمون استخدامی بدی و دست به دعا بلکه قبو ...

یعنی ب نظر شما اول مدیریت مالی بزنم و بعد بازرگانی

عزیزم هیچ کس صددرصد نمیتونه بهت جواب قطعی بده 

ولی مدیریت مالی خیییییلی عالیه فقط هم دانشگاه های تهران دارن البته دولتی منظورم بود ازاد شاید شهرای دیگه داشته باشه 

ولی به نظر من فقط دولتیش ارزش رفتن داره 

اگه مدیریت مالی دانشگاه دولتی نشد 

حسابداری رو ترجیح میدم به بقیه گرایش های مدیریت 

چرا به رشته ی اقتصاد فکر نمیکنی ؟ 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
عزیزم هیچ کس صددرصد نمیتونه بهت جواب قطعی بده  ولی مدیریت مالی خیییییلی عالیه فقط هم دانشگاه ه ...

من رشتم تجربیه...ولی متاسفانه به خیلی از رشته های تجربی مثل مامایی و هوشبری علاقه ندارم...

الان دارم انتخاب رشته میکنم اول اتاق عمل زدم و بعد پرستاری....دیگ نمیخام پشت کنکور بمونم میخوام چند تا مدیریت و حسابداریم بزنم....از هیچ کدومم اطلاعی ندارم....اقتصادم اصلا نمیدونم چی هس

تو حسابداری سریعتر کار پیدا می کنی ولی پیشرفت ات محدوده من ارشد مدیریت خوندم به نظرم بهتره لیسانس ...

میشه یکم درباره حسابداری و مدیریت برام توضیح بدی؟؟؟البته اگه امکانش هست....هر چی تو گوگل سرچ میکنم چیزی خاصی پیدا نمیکنم

میشه یکم درباره حسابداری و مدیریت برام توضیح بدی؟؟؟البته اگه امکانش هست....هر چی تو گوگل سرچ میکنم چ ...

حسابداری یک مجموعه ای از مهارت ها برای کنترل فعالیت های مالی یک بنگاه هست

از مدرسه و دارو خانه و شرکت تا وزارتخانه ها حسابدار استخدام می کنند.

مدیریت مجموعه از مهارت ها برای کنترل و هدایت و فرماندهی در یک سیستم هست و نسبت به حسابداری عام تر هست.

مدیریت اگر فقط لیسانس داشته باشی جالب نیست. اما اگر یک رشته ای رو خونده باشی بعد ارشد گرفته باشی خیلی خوبه

2706