2777
2789
عنوان

امروز تصمیم مهمی گرفتم 🙁بیایدلطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 39 پست

بهترین کارو کردی خطت رو هم عوض کن 

ده سال پیش دو تا از دوستای من در موقعیت مشابه بودن یکی به خواستگار خوبش جواب مثبت داده و با دوست پسرش به هم زد. اون یکی به پای دوست پسره که کل دانشگاه میدونستن عاشقه دوستمه موند. اولی خوشبخت شد دومی بدبخت 

از قبل خواستگارت میشناختت ؟ یعنی همون روز اول ابراز علاقه کرد چطور ی روزه ؟ منظور اش عشق در نگاهه او ...

نه نه از بچگی میشناسیم همو ...دوست خانوادگی و اینا از اون گذشته داداشم ۱۰ ساله ک دامادشونه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۲۳ ..اره ولی خانوادم بشدت مخالفت کردن چون از زمین تا اسمون فرق داشتیم

خب ببین تو که میدونی فرق داشتی چرا عاشقش کردی

بنظرم سخت بتونی آینده عشقیتو بسازی، شک نکن آهش میگیرتت

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...

ابدا برام قابل درک نیست از تو ی رابطه میخوای بپری تو‌یه زندگی مشترک صرف اینکه طرف مورد خوبیه 😑😑😑😑😑😑

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
خب ببین تو که میدونی فرق داشتی چرا عاشقش کردی بنظرم سخت بتونی آینده عشقیتو بسازی، شک نکن آهش میگیرت ...

ببین عزیزم میفهمن چی میگی خودمم پشیمونم من خیلی واسه رسیدن بهشم جنگیدم ولی نشد...منطقی ک فک کردم خیلی وقته ب این نتیجه رسیدم قبل از اینکه خاستگاری بیاد واسم اصن 

من دلم واسه دوست پسرت سوخت😔 ولی واسه ازدواجت منطقی فک کن ب فکر آیندت باش احساسی فکر نکن

منطقی فک کردم ک الان اینجام..توکل کردم ب خدا ک اگه به خیرمه خودش همه کارارو حل کنه ک تا اینجا خیلیییی خدا بهم لطف کرده

2801