2733
عنوان

غروب یه اتفاق وحشتناک برام افتاد

| مشاهده متن کامل بحث + 125741 بازدید | 944 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم یه بار شب شوهرم خونه نبود منو پسرم بودیم فکر کنم پسرم خواب بود خونمونم ویلایی بود بعد یهودیدم کلید رو در داره تکون میخوره انگار کسی از پشت در میخواست قفلو باز کنه منم ترسیدماااا بعد الکی اسم شوهرمو صدا میزدم که مثلا خونست و من دارم صداش میکنم بعد دیگه انگار رفت😁😁😁

برای سلامتی امام زمان عج و تعجیل در فرجش صلوات 
فردا از همسایه ها بپرس گلم

شوهرمم همینو میگه بپرسیم تاخیالمون راحت بشه

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍

منم توخونه قبلیمون یبار تنهابودم تا۱۲شب شوهرم نبود منو پسرم بودیم ک اون موقع۱۳ماهش بود دیدم انگاریکی داره بامشت میکوبه ب در پسرم رفت سمت در متوجه شدم ن واقعا یکی داده میکوبه همسایه بغلیمونم نبود پشت درگفتم بله دیدم صدای دخترهمسایه پایینیه گفت خاله همسایه بغلیتون نیس گفتم ن رفتش هفته بعدمامانشودیدم گفتم بهش بعدبهم گفت اون شب دخترمن بالانیومده میدونستم همسایه بغلیتون نیس وای چقد ترسیده بودم

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

يه شب ساعتاي ١٠بود من تنها توي خونه بودم و شوهرم هم سر كار بود رفتم حموم يه بار برق رفت باردارم بودم هيج جارو نميديدم گوشيمم در دسترس نبود پيداش كنم دوساعتي برق نبود مردم فقط اينقدر اشك ريختم كه نگو

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻
اگه واقع دزد باشه آمار میگیره دیگه

ازطرفی میگم سرسب دزد کجا بود شاید همسایه اشتباه اومده بود ازطرفیم میگم خب آدم طبقاتو اشتباه میکنه؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
منم یه بار شب شوهرم خونه نبود منو پسرم بودیم فکر کنم پسرم خواب بود خونمونم ویلایی بود بعد یهودیدم کل ...

وای زنده ای 

بعدش سکته نزدی!!

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2706