2733
عنوان

آقا هرکی حالش بده و هرکی بلده حال بقیه رو خوب کنه دعوت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 392 بازدید | 84 پست
اقا من نمیدونم چمه؟ بلاتکلیفم 😭عاشق یه ادم پستم که پسم میزن۸ ازونور یکی عاشقمه که نمیدونم چیکار کنم

از منه مادر بشنو دل به عشق های پوشالی وحبابی نبند همیشه سعی کن دلت رو به کسی گره بزن که مثل کوه مستحکم باشه خوشبختی ت رواز خدا میخوام

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم والا رفت که رفت😆😆😆

😂😂😂😂از اول می خواست بره 

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
نی نی کجا بود خواهر چربیع همه اش تو شکمم تیکر لاغریمه😂😂😂

عاشقققققتم لنتیییییی 

منو باد دوستم پری انداختی 😂🤦🏻‍♀️

حالا چقد میخوای کم کنی 

من خودم ۹۹ اینا بودم الان ۷۷ولی میخوام تا ماه اینده به ۶۸اینا برسم اخه دلم نی نی میخواد🤤😁

من بدبخترین ادم دنیام هیچی شادم نمیکنه هیچ کس اندازه من درد نداره

ولی حس ششم من میگه توخوشبخت ترین آدم دنیایی فقط یه عیب کوچولو داری که خود کم بینی داری چون خیلی بزرگ ومقتدری خودت روحقیر مپندار 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
ولی حس ششم من میگه توخوشبخت ترین آدم دنیایی فقط یه عیب کوچولو داری که خود کم بینی داری چون خیلی بزرگ ...

چه جالب نمیدونم بررگم یانه ولی اره راس میگی شدیدا خود کم بینی دارم الان دیگه کاریش نمیشه کرد کلی تصمیم اشتباه از روی همین حس حقیر بودنم گرفتم 

الحمدالله رب العالمین 
چه جالب نمیدونم بررگم یانه ولی اره راس میگی شدیدا خود کم بینی دارم الان دیگه کاریش نمیشه کرد کلی تصم ...

حالا که فهمیدی یه تصمیم خوب ودرست بگیر که تمام تصمیمات اشتباهت رو مثل وایتکس پاک کنه تومیتونی

2706