2733
عنوان

شوهرم وابستس خيلي

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 41 پست

منم شوهرم وابستگی شدید ب خانواده اش داشت  اونقد ک الان داریم‌جدامیشیم یکی از دلایل جدایی مون هم اینه ک نمیتونه رو حرف خانودده اش حرف بزنه هر اتفاقی بین مون میفتاد رو ب خانواده اش گزارش میداد اینکارش باعث شد خانواده اش ازمن زده شن 

آخه ساعت یک شب آدم جایی میره مگه زبون نداری بگو اینموقع شب وقت مهمونی نیست بریم خونه خودمون، کلا قانون بذار وقت و بی وقت باش راه نیفت برو که عادت میکنه 

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کم کم بهتر میشه.

توام از دلتنگیت بگو توام وابسطه باش .

بزار ببینه ک بده.ولی ارام هم بهش بگو از الان بزار یاد بگیرین حرف بزنید باهم سر هر مسئله ای

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
هیچی ۳۱‌باخت اونم به تیم دوم لهستان ولی انصافا تیم دوم از تیم اصلیش هیچی کم نداشت که تونسته بود برزی ...

وااایییی😥

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈

اتفاقا حالا که اولشه باید مدام تو خونه باشه من اکثر زوج ها رو میبینم اولش ار تو خونه بیرون نمیان 

فقط فعلا مستقیم چیزی نگو ببین از چی خوشش میاد اسباب همونو فراهم کن بالاخره هر کس یه نقطه ضعفی داره 

کم کم بهتر میشه. توام از دلتنگیت بگو توام وابسطه باش . بزار ببینه ک بده.ولی ارام هم بهش بگو از الا ...

ديشب بهش گفتم درست نيست الان رفتنمونم داد و بيداد راه انداخت منم كوتاه اومدم 

اصلا اين ادم انگار رگ خواب نداره چه ميدونم والا

عزیزم بی ادبی نباشه ولی مردا ماه های اول خیلی دنبال رابطه هستن ترجیح میدن صبح تا شب تو خونه باشن بالاخره آزادی که تو خونه خودشون دارن رو هیچ وقت تجریه نکردن 

اولشه منم همین مشکل و داشتم الان بهتر شده شوهر من فیش حقوقیشو میبره پیش مادرش پیش اونا حساب کتاب میکنه حتی مادرش میددنست من چقدر خرج میکنم در ماه 

اما دوسه بار شوهرمو دعوا کردم دیدم فایده نداره بعد با ملایمت گفتم بازم فایده نداشت منم شدم مثل خودش هر روز میرفتم خونه مادرم بعد دگ کم کم اووووکی شد الان خیلی بهتره

و خدایی که بشدت کافیست❤
اره خيلي بچه ننس

مردا بعد ازدواج دو دسته هستن

یه عده همچنان پسر مامان بابا باقی میمونن

یه عده ام مرد زن و زندگی خودشون میشن میچسبن به زندگیشون 

این نظریه ی منه😆😆

هر زنی حق دارد دامنی داشته باشد گل گلی کوتاه و پر از چین ... که هروقت دلش قد یک دنیا گرفت بپوشدش وراه برود و راه برود ...تا گلهایش، چین هایش دلواپسی هایش را ببرد.
2706