2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پنهون کاریش چی؟؟ رمز داشتن گوشی و لبتاپ و کامپیوتر چی؟؟؟ توجیحش اینه که ابزار کارشه و این حرفاااا ...

ان دیگه بستگی به رفتارش داره که کار مشکوکی میکنه یا ن .خودت باید شناخت داشته باشی رو رفتارش

پنهون کاریش چی؟؟ رمز داشتن گوشی و لبتاپ و کامپیوتر چی؟؟؟ توجیحش اینه که ابزار کارشه و این حرفاااا ...

سخت نگیر گلم. شاید واقعا راست بگه. زمانایی ک داره گوشیش کار میکنه یا با لپتاپ برر کنارش بشین بهونه مختلف سرک بکش. 

خدایا مرسی ازت بابت همه چی. 😍😍

عزیزم من تو تاپیکت بودم، وقتی کاغذ رو پیدا کردی، شوهر منم گوشیش قفل بود فقط با اثر انگشتش باز می شد، طی یه ماجرایی گوشیشو دیدم که تو گوشیش شماره زن بود، وقتی بهش گفتم مردتیکه با داد و هوار و شکستن وسیله ها از خونه بیرونم کرد الان ۱۸ روزه که خونه بابامم، موندم سرگردون😔

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
عزیزم من تو تاپیکت بودم، وقتی کاغذ رو پیدا کردی، شوهر منم گوشیش قفل بود فقط با اثر انگشتش باز می شد، ...

شوهر منم همینجوریه وقتی چیزی میبینم ازش دادوبیداد و دعوا رامیندازه بحثو به نفع خودش تموم میکنه تازه قهرم میکنه طلبکارم هست

شوهر منم همینجوریه وقتی چیزی میبینم ازش دادوبیداد و دعوا رامیندازه بحثو به نفع خودش تموم میکنه تازه ...

😂😂😂😂این خاصیت اکثر مردای ایرانیه

سخت نگیر گلم. شاید واقعا راست بگه. زمانایی ک داره گوشیش کار میکنه یا با لپتاپ برر کنارش بشین بهونه م ...

همیشه پیش خودم با گوشیش کار میکنه 

شایدم من زیادی حساسم

الان زنگ زد و گفتم کجایی

گفت میخام برم دنبال دوستم بریم باغ

صدای آهنگم بلند بود

من هیچ جوابی ندادم میدونه حساسم گف قلیونم هس

من فقط سکوت کردم 

وقتی دید ناراحت شدم گف نه بابا داشتم میرفتم سرکار

بهش گفتم اگه من ناراحت نمیشدم باید دروغتو باور میکردم

گف من فقط شوخی کردم

منم گفتم ینی باور کنم حرفتو

گف تاحالا از من دروغ شنیدی؟

گفتم نمیدونم

گفت عزیزم قط کن پشت خط دارم مهندس زنگ زد

منم گفتم من که میدونم پشت خط نداری

اونم عصبی شد و گفت این چه حرفیا میزنی چقد شکاکی و داد زد و قط کرد😭😭😭

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
عزیزم من تو تاپیکت بودم، وقتی کاغذ رو پیدا کردی، شوهر منم گوشیش قفل بود فقط با اثر انگشتش باز می شد، ...

اونم گوشیش با چهره باز میشه

اما برعکس شوهر تو داد و قال نکرد فقط گفت داشتم امتحانت میکردم

اما میدونم مثه چییییی دروغ میگه

عاشقی رو باید از شاملو یاد گرفت💜به آیدا میگفت:خدای کوچک من🧡
همیشه پیش خودم با گوشیش کار میکنه  شایدم من زیادی حساسم الان زنگ زد و گفتم کجایی گفت میخام ب ...

بنظرم با رفتار شما اگه شوهرت هم نخواد خودت هلش میدی سمت خیانت. نکن گلم. اینقدر حساسیت ب خرج دادی شده نقطه ضعف دسته شوهرت با اون اذیتت میکنه. بیخیال نباش اما واکنش هم نشون نده .دیدی ک خودش دید هیچی نگفتی گفت شوخی میکنم. 

باهات تماس نگرفته؟ میخای تا کی اونجا بمونی؟ اینکه بیرونت کرده واقعا چه ادم بیشوریه

من دادم‌ زنگ زد چیو بردم 😀😀😀

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

عزیز دل مادر..😔😔😔بهشت را از خدا برای تو طلب کرده بودم که روی زمین بیاورد... ولی تو آنقدر سخاوتمند بودی که قبل از تولد به دنیا به بهشت رفتی تا مرا به بهشت بکشانی..😢😢😢بی تو سخت است ...بی تو نفسم تنگ است...من را ببخش پسر مهربانم...😢😢😢دنیا برای تو و روح بزرگ تو کوچک بود..😔😔😔 روز شمار تولد تو در ۱۵ هفته و ۵ روز مانده به تولد؛برای همیشه در قلب و روح من ثابت ماند...عشقم ...ترا به بهتر از مادر سپردم😢😢😢😔😔😔😔😔😔
2706