2777
2789
عنوان

خارج نشينها —— hum

1896 بازدید | 92 پست

سلام بچه ها ،

لطفا اونايي كه خارج از كشورند بيان اثرات گرمايش زمين رو توي هواي كشوري كه ساكن هستند بگن !!!

سال به سال گرمايش زمين داره خطرناكتر پيش ميره .

اتريش اصلا خونه هاش به دليل كوتاه بودن فصل گرم و نوع گرما نياز به تجهيزات كولر و خنك كننده نداشته .

الان دو ساله واقعا گرماي بدي مياد !!

الان چند روزه به ٣٨ درجه رسيديم همه جا آمبولانس ها آماده هستند . چند مورد گرمازدگي ديدم كه دارن ميبرن .😥😥😥

بگيد كجاييد و اونجا چجوريه؟!

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتریشی ها خیلی سوسول هستن😆

والا ما تو مملکت مون یک شهر داریم به اسم اهواز که ملت دارن با گرمای 60 درجه توش زندگی می کنن

38 که خوبه🙄

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

ایران ک ۳۸ دمای معمولیشه خاهر...

تازه خوزستانی ها توی دمای ۶۰ درجه چای داااغ میخورن😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2801