2777
2789
عنوان

خواهرشوهرسلیطه ام زنگ زدبهم تازه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 72 پست
بعضی وقتا آدم لبریز میشه دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه من۶سال خانواده شوهرم بخاطری حامله نمیشدم بچهای ...

به نظر من آدم با شوارش خوش باشه محل سگم ب کسی نده 😁😁 ول کن این گفت چی اون گفت چی بخاطر یه عده آدم خوشبحتی خودمو خراب کنم 😋

خوشبحال اونایی که خدا انقد دوسشون داره که هیچ به آرزوهاشون نه نمیگه 🙁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجام که همه خواهرشوهرا کوتولن و عروسا دومتری😐

عاشق امضات شدم😃🤭

بنده به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم.همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو!هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ،جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش!از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه.کار اشتباه اشتباهه😕حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه (کپی امضای یک کاربر)از اتصال مغزوزبونتون مطلع باشیدبعد نظربدید  
و اگر نکنم؟😆

🙊🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
چکارس کنم دیگه☹

رفته دعوا را انداخته..تو رو هم از چشم انداخته و تمامممم

.ای خدااا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خداروشکر هزار مرتبه شکر که مامان شدی ایشالا سلامت‌ باشی 

ممنون همچنین شما و کوچولوی نازتون....دقیقا ۱۰روز بعد همون داستان فهمیدم حاملم...هنوز شوهرم نذاشته برم خونه پدرش....

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
2801