2733
عنوان

عفونت های مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 39661 بازدید | 578 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام مامان هانی جون. روزت مبارک عزیزم. دوستای گل دیگه هم سلام . روزتون مبارک. چه خبر؟
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...
چکار کری مامان هانی جون؟ دکتر رفتی؟ عسل درمانی به کجا رسید؟ نتیجه ای گرفتی؟
خدایا هزار مرتبه شکرت « یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ لى کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ (ع) »...

سلام دوستان خيليا ميگن از شوهر منتقل ميشه عفونت ولي من دو ساله كه جدا شدم و هنووووز عفونت دارم

من دكتر پوست رفتم كه ليزر اسكار كنم به من صدتا داكسي سايكلين داد 

بعدش اينارو استفاده مردم برا عفونت كرونيك شده

داكسي سايكلين

فيتوواژكس

فلوكونازول

مترونيدازول(حساسيت شديد در حد مرگ)

كليندامايسين

ازيترومايسين

سفترياكسين

لووفلوكساسين

افلوكساسين

سيپروفلوكساسين

سفكسيم

***فريز ***

بايوفم

لاكتوواژ

لاكتوفم

پروواژ

اب سركه و بتادين

عنبرنسا(اشتباه محض بود)

و من ديگه رواني شدم،خسته شدم و بهداشتو رعايت ميكنم حتي ديگه دستمال توالت استفاده نميكنم و فقط دستمال نخي تميز.

من ٢٨ سالمه ولي ارزو مردن ميكنم.ديگه قرص ببينم ميارم بالا

چيييييييكار كنم!😞😭ميدونم كسي نميدونه ولي وااسم دعا كنين همش پول خرج ميكنم

من موجود مقاوم بع درمان شدم،دكتره ميخاست پرتم كنه بيرون از بيهرچي داده موثر نبود.پاپ اسميرمم خوبه معمولا!!!