2777
2789
عنوان

دارم گریه میكنم

580 بازدید | 55 پست

من با مادرم ی جا زندگی میكنم بعد مهمون میاد میاره اتاق من اتاق منم امروز یكم بهم ریخته بود حوصله نداشتم جمع كنم یهو دیدم در میزنن منم كه گفتم جدیدا حساس شدم ی كم اخم كردم در رو باز كردم رفتم نشستم تو آشپز خونه. بخدا خسته شدم.گفتم قسم خوردم باش حرف نزنم. كل امروز تو اتاق بودم ی لحظه رفتم اب بخورم داداشم داشت شیطونی میكرد داد زد گفت ای كاش تو وو خاهرت بدنیا نمیومدین حالا من ی دونه دخترم

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج کردی

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍

دادشت شیطونی میکرده بعد گفته کاش تو و خواهرت ب دنیا نمیومدین؟!تک دخترم هستی!!

جلل خالق🤭

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
ازدواج کردی

ارع نمیزاره جدا شم چون ی دونه ام همین ی دونه ای كه نمیخواد باشه

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍

فقط اینو نگفت چند تا نفرین دیگه ام كرد چون من قسم خورده بودم نتونستم جواب بدم تو تاپیك قبلیم هست

حالا خوب شوهرت قبول کرده بیاد خونه پدرت تو یه اتاق زندگی کنه

ارع تو رودروایسی مامان بابام بش گفتن بخدا سخته من بابام تا دوران نامزدی كتكم میزد

فقط اینو نگفت چند تا نفرین دیگه ام كرد چون من قسم خورده بودم نتونستم جواب بدم تو تاپیك قبلیم هست

وااا ازدواج كردي با همسرت تو خونه ماامانت اينا زندگي ميكني؟؟

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2801