2777
2789

داروخانه ها يه ژل دارن داخلش ميخكه اسمش را نميدونم دندونم كه به عصب رسيده بود اين فقط خوب بود بيحس شد تو بارداري يكي دوبار در حد خيلي كم اشكال نداره وگرنه بيشترش برا جنين ضرر داره

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

عزیز من وسط امتحانا دندون درد گرفتم وقت دندونپزشکی رفتن نداشتم

رفتم پیش یه دکتر زنان اشنا یه بی حسی مستقیم تزریق کرد تو لثم یکی هم توی صورتم ولی مسیر عصب رو در نظر گرفتااااا

هیچی دیگه عرضم به خدمتتون راحت رفتم امتحانمو دادم 3 روز بعد رفتم دکتر دیگه عصب از بین رفته بود عصب کشی هم که کرد اصلا بی حسی لازم نبود چون حسی نداشتم بعدم روکش کرد .

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم اینا برای عضله صدق کنن .نه دندان

https://www.hidoctor.ir/190398_برای-تسکین-درد-دندان-از-کمپرس-سرد-استفا.html/

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اگه چیزی اثر نکرد یمشت اسفند بریز تو اب بزار رو اجاق جوش بیاد بعد چند دقیقه زیرشو خاموش کن صافش کن و ابشو تو دهنت یکم یکم نگه دار هر دفعه 5دیقه تا ساکت بشه دردش ولی ابشو قورت ندیا