2777
2789

من چند وقت پیش خونه مادر شوهرم اینا دفتر خاطرات قدیمی شوهرم رو پیدا کردم کلی راجه به دوست دخترش نوشته بود در تب عشق سوزانش طفلی میسوخت عکس قلب وتیر واینا هم گشیده بود  منم دفتر اوردم خونه باهاش کلی سربه سرش گذاشتم دوتایی خندیدیم بیخیال سخت نگیر 

اگرپیوسته بگی اتفاق بدی خواهد افتاد شانس پیشگو شدن رو پیدا میکنی

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

من چند وقت پیش خونه مادر شوهرم اینا دفتر خاطرات قدیمی شوهرم رو پیدا کردم کلی راجه به دوست دخترش نوشت ...

درستش همینه اگه سخت بگیره اون دوباره میره تو فکره عشق قبلی ولی بخند شوهرشم میخند تموم میشه میره

شایدم پیش خودش بگه چقد زن خانومه و اون عشق چقد بچگانه بود

2803
دوست دختر فرق داره با زن ادم اگه برا اون کاری کرده همش یه بازی بوده نه دوست داشتن

نه، دوستش داشت و برای ازدواج میخواست، اما دیده دختره گمونم با یکی دیگه هم بود یا به این میگف نمیتونی من و ول کنی تو، شوهر منم آدم غدیه بخاطر اون حرفش ولش کرده، بخاطر بی اعتمادی به اون دختره دوران دوستی من و خیلی عذاب داد، با اینکه دختر قابل اعتمادی ام همش بهم شک میکرد و دنبال بهونه بود

میشود روزی دوباره از ته دل بخندم!؟ چشمانم هر روز نبارد...ای روزگار فقط زندگی آرام و کنار مادر میخاهم، مرده متحرک نمبخاهم...شاهزاده رویاهام زندگیم را سیاه کرد...
من تجربش کردم درکت میکنم فقط اون وسیله رو بنداز اشغالی و ا ن دخترو دوباره براش یاد اوری نکن توروخدا ...

قبلنم چن بار بحثمون شده درمورد این و گفت با حرف زدن از اون هم خودت  و هم من و ناراحت میکنی، چرا باید از کسی که تو گذشتش بوده ناراحت شه؟!پس حتما خیلی دوستش داشته...اون عشق اولش بود اما من نبودم ، دختره هم از من خوسگلتره، چشاش رنگیه  

میشود روزی دوباره از ته دل بخندم!؟ چشمانم هر روز نبارد...ای روزگار فقط زندگی آرام و کنار مادر میخاهم، مرده متحرک نمبخاهم...شاهزاده رویاهام زندگیم را سیاه کرد...
قبلنم چن بار بحثمون شده درمورد این و گفت با حرف زدن از اون هم خودت  و هم من و ناراحت میکنی، چرا ...

پس من چی بگم 

اون ارشد داره من دیپلم

اون تهرانه من شمال

اون سفیده من سبزه

بخای بهش فکرکنی داغون میشی...بیخیال

برو تایپیکای منو بخون دختره چه حرفا به من زد.ما باهم حرف زدیم ازون پرروهابود

با این حال الان خبری ازش نیست منم چیزی رو یاد اوری نمیکنم انگار که نمیدونم شوهرمم درگیر زندگیمونه شدید

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نه، دوستش داشت و برای ازدواج میخواست، اما دیده دختره گمونم با یکی دیگه هم بود یا به این میگف نمیتونی ...

خوب.اون مال گذشته است خودتو الکی اذیت نکن

گذشته ها گذشته اونم نمیره دنبالش دیگه

برا منم چند مورد بود ازش میپرسیدم خودش میگفت برا قبلا بود حتی بخاطرش چاقو خورد بیهوش شد

تو رو هم دوست داشته با هات ازدواج کرده 

فقط خودتو عذاب میدی همین

2804
پس من چی بگم  اون ارشد داره من دیپلم اون تهرانه من شمال اون سفیده من سبزه بخای بهش فکرکنی د ...

میدونم گذشته، اما دست  خودم نیست 

وقتی عکسش و رو قلب دیدم و نوشته عاشقانش و داغون شدم، عصری به شوهرم گفتم داد زدم همه چی و پرت کردم، گفتم به من میگی اهل گل خریدن نیستی به اون دم در خونش گل گیفرستادی، پس عاشقش بودی از من بیشتر...گفتم بی ارزش شدی پیشم دروغگو...زنت اندازه اون ارزش نداشت...

خوب.اون مال گذشته است خودتو الکی اذیت نکن گذشته ها گذشته اونم نمیره دنبالش دیگه برا منم چند مورد ب ...

اه، دست خودم نیست داغون شدم، من از این ناراحتم که واسه من ۱بارم گل نفرستاده اما واسه اون فرستاده....

اه، دست خودم نیست داغون شدم، من از این ناراحتم که واسه من ۱بارم گل نفرستاده اما واسه اون فرستاده....

اره.خوب برا منم اینجوری بوده برا دوستاش کادو گرفته بود ولی برا من هیچ.ازش بپرس ببین چی میگه