2777
2789
ببینید  واقعا نمیشه تر و خشک باهم سوزوند اینا جوونای امروزن و بلاخره بینشون هم ادم درست هست هم ...

از این زاویه نگاه نکرده بودم 🤔🤔 بله منم منظوری نداشتم ک بگم همشون ولی هرچی من دیدم اون مدلی بودن😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترم

درسش چطوره دخترمن باهوشه اما اصلا حوصله درس نداره  همش سرش تو موبايله اگه بخواد بخونه هم مىگه بيا باهم بخونيم چهارشنبه امتحان نهايى داره منو كشته😣همشم خودشو بامن مقايسه مىكنه اون ١٢من ٣١

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕
نه اینجوری نیست خیلی‌از دهه هفتادیام زود ازدواج کردن نمیشه جمع ببندی😕

شما میخواي طرفداري كني از دهه خودت و واقعیتو نبیني

من نمیگم همه میگم اکثریت 

چیزي که ما تو دهه هفتادیا کمتر دیدیم اینقدر زود ازدواج کردنو 

همین سایت چندتا دهه هشتادي داره که ازدواج کرده؟؟؟؟

عین قدیما ازدواج و نامزد کردن و عقد از 12 سال به بالا انگاري شده نقل و نبات 

دوستان میدونین از نظر من سن و دهه مهم نیس پختگی رفتار مهمه😊❤ اینکه هر کودوم از دهه ها بخان توهین ک ...

من قصدم توهین نیس.بیشتر میخاستم شیوه برخورد باهاشون رو یکی بیاد بگه

اتفاقا این هول بودنه چون اکثریت دارن ازدواج میکنن تو این دهه ما میگم 10 درصد مشکل خانوادگي دارن،بقی ...

بحث افتخار نیس 

شما از دیدگاه روانشناسی و جامعه شناسی بخوای بهش نگاه کنی دلیلش اینه که متاسفانه این دهه زودتر وارد فاز بزرگ سالی و مسائل جنسی شدن و چون زودتر وارد این قضایا شدن و جامعه بسیار الوده شده زودتر دچار نیازاتی میشن و بازهم بخاطر جو الوده و فرهنگ‌بدی که الا تو جامعه هس و عدم اگاهی خانواده ها و خودشون ازدواج رو خیلی رویایی میدونن و بازهم متاسفانه بخاطر تداخلی که با سن نوجوونی و اوج هیجان پیدا کرده نمیتونن تصمیم درست بگیرن 

همچنین رواج کودک همسری و زیاد شدن ازدواج در سن کم این محیطو براشون فراهم میکنه ..

البته که خیلی دلایل دیگر هم داره ک بحث مفصل تر از این حرفاس 

آره دوست منم اینطوره. بیشتر از همه اینکه با تیغ دستاشونو جر واجر میکنن بدم میاد. خیلی دلشون میخاد بگ ...

تیغ تیغی کردن ک مال دهه شصتیا هم‌بود .اسم اول عشقشونو‌ با تیغ رو دستشون میکشیدن 

نه والا افتخار نیست تازه تو راحت تری آزاد تری 

والا اکثریت خودشون دارن افتخار میکنن به این کارشون 

اره دهه هشتاديا ازاد ترن تو انتخاب 

چون دهه هفتادي و شصتي ها علاقه شدید پیدا کردن به سن هاي پایینتر مثل دهه هشتادیا 

من قصدم توهین نیس.بیشتر میخاستم شیوه برخورد باهاشون رو یکی بیاد بگه

بنظرم یکم‌گارد نگیریم ... نه شما مقابل ما نه ما مقابل شما 

و درک کنیم همو و اجازه بدیم این دوران و سن بگذره 

من خودم بعضی اوقات از بعضی از رفتارای هم سنام به ستوه میام ولی باهاشون کنار میام و قبول میکنم اون متفاوته و زندگیش به خودش ربط داره نهایتا من بتونم ازش دوری کنم تا خودم راحت باشم ...

بحث افتخار نیس  شما از دیدگاه روانشناسی و جامعه شناسی بخوای بهش نگاه کنی دلیلش اینه که متاسفان ...

نیاز جنسی و چشم و گوش باز شدنو ک همه داشتن ولی زرتی شوهر نکردن تا فهمیدن . البته نظره منه

درسش چطوره دخترمن باهوشه اما اصلا حوصله درس نداره  همش سرش تو موبايله اگه بخواد بخونه هم م ...

انگیزه براش ایجاد کن یه دوست مورد اعتماد که اهل مسخره بازی نباشه و درسخون براش پیدا کن باهم درس بخونن ولی اگه دخترت واقعا به درس علاقه نداشته باشه این بدترش میکنه.برا امتحان نهایی هم باهاش کار کن چی میشه؟

راستی تیز هوشان ثبت نامش کردی؟

عرض خاصی ندارم....  آها ملت عشق الیف شافاک رو بخونین عالیه  
2801