2777
2789

ببینید  واقعا نمیشه تر و خشک باهم سوزوند اینا جوونای امروزن و بلاخره بینشون هم ادم درست هست هم بدرد نخور تو هر دهه ایی هست ن فقط ۸۰ اینا امکانات براشون بیشتر بوده چون پدر مادراشون با بی امکاناتی بزرگ شدن و برا بچهاشون سنگ تموم گزاشتن و بعد اینکه الان اگ شما دقت کنید میبینید کسایی مثل ندا یاسی  تتلو خزایی پویان مختاری و خیلی از شاخای اینستا که خیلی معروف ترن متولدین ۶۰ هستن کمتر ب بچهای ۷۰ . ۸۰ گیر بدیم😄 گناه دارن

جان من است او❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا همون کلیپس م چند تا تو هر مدرسه بودن که خیلی احساس شاخ بودن داشتن نه هممون

دقیقااااااا

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
تو این مورد باهاتون‌موافقم 😅 البته همینم خیلی دلایل داره  فقد هول بودن نیس...

اتفاقا این هول بودنه چون اکثریت دارن ازدواج میکنن تو این دهه

ما میگم 10 درصد مشکل خانوادگي دارن،بقیه چي؟؟ 

این شده براشون افتخار که من شوهر دارم تو نداري 

اگر هول بودن ما الان تو این دهه ها دختر مجرد نداشتیم  وقتي پسر دهه هفتادي میاد یه دهه هشتادي ...

نه اینجوری نیست خیلی‌از دهه هفتادیام زود ازدواج کردن نمیشه جمع ببندی😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
شما هشتادی ؟

بلی خود هشتاد

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
من ک یادم نمیاد کارایی ک این میکنه رو کرده باشم. اینا خیلی فاز شاخ بازی دارن . ما اینطوری بودیم؟؟

هر دوره ای بچه ها یه فازی میگیرن دیگه

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
هشتادیا ک من دیدموووو گفتم نه همشون . من هرچی دیدم اونجور بودن ولی همشون اونجور نیستن شما نایابی اگر ...

نگفتم من نایابم ولی تو هر چیزی بد وخوب داره

😂😂😂😂😂😂هول نیستم پسرا میترسن زن گیرشون نیاد 😂

والا ما بیشتر داریم به سمت و سویي میریم که دختر میره اویزون پسر میشه و تهشم ازدواج میخواد 

واگرنه ماشالا پسراي الان دارن خودشو میگیرن و قصد ازدواج ندارن و ترسي از بي زن بودن ندارن چون دختر فت و فراووون تو دست و بالشونه 

در مورد ازدواج منم موافقم ک زوده ولی خب خیلیاشون ازدواج میکنن برای مثال من یه همکار دارم متولد ۶۰ که ۳۸ سالشه و هنوز مجرده همیشه میگه من دانش اموزام ازدواج کردن نوه دار شدن من هنوز منتظر مرد رویاهامم

جان من است او❤

دوستان میدونین از نظر من سن و دهه مهم نیس پختگی رفتار مهمه😊❤

اینکه هر کودوم از دهه ها بخان توهین کنن و اخلاقیات یک دیگرو زیر سوال ببرن یا تمسخر کنن این نشونه ی عدم بزرگسالیه ...

دوستانی ک اصلا تاج سر منن 🦋و خیلی از من بزرگتر ولی این اجازرو به خودشون میدن دهه ی منو مسخره کنن و کاراشونو زیر سوال ببرن این واقعا خوب نیس و یه فرد با شخصیت اینکارو نمیکنه ...

حالا چه پونزده سالش باشه چه پنجاه💙☁️

دوستان امیدوارم به فال بد حرف منو برندارن فقط من مخالف توهینم و مخالف تمسخر 🌻

باید همو بپذیریم و بپذیریم که در دنیا تفاوت های بین فردی زیاده که در روانشناسی هم بسیار بهش اشاره شده 🍃

این تفاوتای بین فردیو بپذیریم و بهش احترام بزاریم 🧚‍♀️💜

دوستان میدونین از نظر من سن و دهه مهم نیس پختگی رفتار مهمه😊❤ اینکه هر کودوم از دهه ها بخان توهین ک ...

اینم یه حرفیه

ولی خب...  

همیشه لبخند بزن  اینو بدون به اون چیزی که میخواهی میرسی  برای رسیدن همگی به آرزوهاشون یه صلوات بفرس تا اینجا اومدی  
2801