2733
عنوان

کسی درباره ورم یه پا تو بارداری اطلاعات داره

| مشاهده متن کامل بحث + 26442 بازدید | 53 پست
ازمچ پا سنو میخاد دکترت؟؟

اره سونو داپلر از مچ پا گفته 

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار

ممکنه خون لخته شده باشه عزیزم خیلی هم خطرناکه برو سونو 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی شدید بود ورمش؟ برا من خیلی واضح نیستش . ولی میترسم . سونوشم انقد گرونه موندم برم یا نرم 

اول نه بعد یکم ورم داشت بعد دیگه فلج شد قشنگ پاش 

با جایی قرار داد ندارین؟

سعی کن بری چون اگه لخته باشه هم بچه از دست میره هم خودت عزیزم

ببرِ مازرون 🐯😂
اره سونو داپلر از مچ پا گفته 

برو بیمارستان هایی که ارزونتر میگیرن کجا زندگی میکنی 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بله من هفته 23پای سمت چپم ورم کرد و بعد ی مدت قرمز شد بعد ی مدت باز جوش میزد و درد زیادی داشت و من فک میکردم عادیه بعد ی ماه دیگ نتونستم راه برم 

مجبوری رفتم بیمارستان 

سونو کرد و لخته خون گرفته بود 

و از بس دیر رفته بودم تا نزدیک قلبم رفته بود و ی ماه تو سی سی یو بستری شدم تا بچم دنیا بیاد و هنوزم این مشکل باهام هس

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧
بله من هفته 23پای سمت چپم ورم کرد و بعد ی مدت قرمز شد بعد ی مدت باز جوش میزد و درد زیادی داشت و من ف ...

اوه خدای من 

بلا دور باشه 

الان بهتری

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
اوه خدای من  بلا دور باشه  الان بهتری

بهتر ک نسبت ب اون موقع بله 

استرس و عصبانیت ممنوع 

کار زیاد ممنوع 

پا جمع کردن در هر صورتی ممنوع 

جوراب واریس گرفتم 600تومن

ماهی 500هم پول قرص میدم 

خیلی دردسر داره 

ولی خداروشکر بچم سالم ب دنیا اومد 😍

اول نه بعد یکم ورم داشت بعد دیگه فلج شد قشنگ پاش  با جایی قرار داد ندارین؟ سعی کن بری چون اگه ...

چرا داریم . فردا میرم سونو چون استرسش بدتره اونم هفته های اخر

گر نگهدار من آنست که من میدانم..شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد. پسرم تمام زندگیمه خدایا شکرت هزار بار
برو بیمارستان هایی که ارزونتر میگیرن کجا زندگی میکنی 

اره فردا میرم تهرانم . 

بله من هفته 23پای سمت چپم ورم کرد و بعد ی مدت قرمز شد بعد ی مدت باز جوش میزد و درد زیادی داشت و من ف ...

اخی عزیزم ناراحت شدم. منم راستم بیشتره . یعنی اصلا شدید نیس ولی خودم دقت میکنم متوجه میشم تفاوتش رو. فردا حتما میرم سونو . من از اول بارداریمم تا یه هفته پیش اسپرین خوردم . امیدوارم چیز خاصی نباشه بخیر بگذره این چند هفته اخر بخدا .خل شدم

اگ لخته باشه حرکت میکنه  اگ ب قلب بره سکته قلبی  اگ ب مغز بره سکته مغزی  اگ ب ریه ...

یعنی چه جوریه حرکتی که میگین؟ به جز یکم باد علایم دیگه چی داره؟ من دوروزه حس میکنم یکم ورم داره 

یعنی چه جوریه حرکتی که میگین؟ به جز یکم باد علایم دیگه چی داره؟ من دوروزه حس میکنم یکم ورم داره  ...

ورم اول کم بعد بیشتر میشه 

قرمزی یا کبودی پا 

جوش روی پا

پا درد 

خواب رفتن زیاد موقع ایستادن 

عزیزم اینا اولش کمه ولی هرچی میگذره بیشتر میشه جوری ک همه میفهمن 

2706