2777
2789
عنوان

بچه ها كمككككككككككك لطفا

216 بازدید | 25 پست

من امشب به شوهرم شك كردم رفتم سرگوشيش و ديدم يه پيامي از يه خانومي داره كه پاكش كرده ولي صفحه گوشيشو كه از بالا اوردم پايين ديدم پيامش باز شد كه نوشته بود معذرت ميخوام منم كلي داغون شدم احساس كردم شوهرم بهش گفته چرا الان كه خونه ام پيام دادي اونم گفته معذرت ميخوام خلاصه ترجيح دادم از خود شوهرم بپرسم ماجرا رو كه دعوامون شد

مردی که خیانت کرده راحت دروغ میگه و می پیچونه... بعدم اگر چیز عادی بود پاک نمیکرد

باید چیزی نمیگفتی با مدرک یهو میکوبیدی تو صورتش

فارغ از حنسیت، به حقوق برابر نیاز داریم :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خلاصه كلي عصباني شد كه چرا به گوشيم سرك كشيدي و ....و اينكه اين خانوم سه روز پيش پيام داده بود كه پرستار واسه شركتتون نميخوايد؟منم گفتم نه اونم گفته معذرت ميخوام خلاصه بيرون دعوامون شد و شوهرم منو پياده كرد منم بهش پيام دادم بيا دنبالم من كيف ندارم نيومد گفت خواستي خودت بيا نخواستي هم هركاري خواستي بكن و گوشيشم خاموش كرد و اومد خونه

چیشد؟؟؟ لابد قانعت کرد 

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

یه چیزی بگم اینو بعد از چندین تجربه فهمیدم خانما تا از شوهرتون چیز مشکوکی میبینید به هیچ هیچ هیچ هیچ عنوان سریع به روش نیارید صبرکنید تا مدرک بیشتری جمع کنید و باعقل جلو برید چون اگه زود بگید سریع قضیه رو ماست مالی میکنه یا میزنه زیرش با دعوا میشه 

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪
خلاصه كلي عصباني شد كه چرا به گوشيم سرك كشيدي و ....و اينكه اين خانوم سه روز پيش پيام داده بود كه پر ...

پیادتتتت کرد؟؟؟؟ الان داری باهاش زندگی میکنی؟؟؟

من رویایی دارم... رویایی از جنس آزادی✌️ آزادی یعنی پول ایرانم ارزش داشته باشه... آزادی یعنی شبا با خیال راحت خوابمون ببره بدون این که غصه بخوریم صبح قرار چی گرون بشه.... آزادی یعنی داروهایی که برای هموطنام حکم زندگی داره هرلحظه و هرجا بدون دغدغه مالی پیدا بشه.... اگه منظورم از آزادی، حجاب بود ک حجابمن به بابام و شوهرمم مربوط نیست بقیه که جای خودشون😊✌️❤️

منم دو ساعتي تو خيابون بدون كيف و پول موندم و چند بار بهش زنگ زدم كه اگه نياي ميرم خونه بابام  اونم گفت برو هيچي ديگه اخر بخاطر اينكه كيف و پول نداشتم اومدم خونه ولي مجبور شدم بمونم چون ساعت ١١ شب بود و شوهرم تو اتاق راحت رو تخت خوابيده منم تو هالم

منم دو ساعتي تو خيابون بدون كيف و پول موندم و چند بار بهش زنگ زدم كه اگه نياي ميرم خونه بابام   ...

وااااای یعنی چییییی

اینقدر راحت!!!

دوستم ميگه برو تو اتاق بغلش كن اشتي كنيد ولي غرورم نميذاره بنظرتون مقصر من بودم؟؟؟ هر چند مطمئن نيست ...

من بمیرم ام نمیرم بغلش آشتی!!

این همه به آدم ب رینه بعد راحت بگیره بخوابه!

اگه براش ارزش داشتی این کارو نمیکرد

2801