2733
بچه ها آزیلا گفت ک شوهرش فهمیده میاد سایت و براش مشکل پیش اومده. فعلا نمیتونه بیاد سایت گفت بهتو ...

وا مگه سايت چي داره؟؟؟😑😑😑😑

يه جوري ميگن انگار اينجا مركز بيتربيت كردن زناي مردمه😅😅😅😅

من كه بار اول حسين عضوم كرد الانم ميدونه ميام اينجا مرتب

فقط وقتي دعوامون ميشه ميگه تو خيلي خوب بودي اين حرفا رو از ني ني سايت ياد گرفتي🤣🤣🤣🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در این صبح زیبای پاییزی

براتـون🍁

یک دنيا لبخنـد

یک  دل خرسنـد

و لحظاتی خاطره انگیز

آرزو میکنم🍁

روزتون به شـادی

دلتـون پراز مهربانی

صبح دوشنبتون بخیر🍁

‍‌‍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

نیایش_صبحگاهی#  

دوشنبه۲۳مهر1398

ای خدای لطافت ! ای خدای برکت !

ای خدایی که برایت مهم نیست ، من که هستم یا چه هستم ؟!...  مراهم زیر باران عشقت ، میبری ....  

مهم نیست چه گذشته ای داشته ام‌...!مهم اینست که قدرت تو را بفهمم...

ومهم نیست که مشکلم چیست..؟!مهم این است که مشکلم را دردستهای تو بگذارم!!

ای نسیم اقتدار وغرور...ای نسیم آرامش وسرور......!!!!میپرستمت قوی تراز همیشه محکم ترازهمیشه ...و دوستت دارم عاشق ترازهمیشه!!!

آن چیزی که شما به نام  شانس می شناسید

درواقع همان لطف خداوند است که دربهترین زمان درزندگی شما نمایان می شود

برای خدا ارزش قائل باشید، تمام تلاش خود را بکنید و سپس همه چیز را به او بسپارید.

#جول_اوستین

حال.خوب#  

خدایا🙏

امروز درهای رحمتت🌸🍃

رابسوی دوستانم بگشا

وتوشه امروزشان

را پر کن ازآرامش

سلامتےوموفقیت و

خوشبختی راحک کن در

سرنوشت‌شان 🙏

آمیـــن یا قاضِیَ الْحاجات 🙏

ای برآورنده ی حاجت ها 🙏

بنده ی عدد کوزت دو شب نخوابیده هستم که چشمام آلبالو گیلاس میچینن  امروز کلی هم ترشی درستیدم🤣

الهی........ 

خسته نباشی گلم حالا خانومه کدبانو ترشی چی درس کردی😋😋😋😋😋😋😋☺😋😋

الهی........  خسته نباشی گلم حالا خانومه کدبانو ترشی چی درس کردی😋😋😋😋😋😋😋☺😋😋

ترشی از نوع گشادیسمش سیر ترشی و بادمجون و ترشی مخلوط از هر کدوم ی شیشه زیاد ندرستیدم

صدای منو از زیر پتو میشنوین به شدت گلو دردم سر کار نرفتم 

دیشبم ملینه همش بیدار میشد نزاشت خوب بخوابم حالا هم لالا کرده هنو بیدارنشده در نتیجه میکی رفت سرکار مجبورم هر وقت بیدارشد از زیر پتوی گرم و نرم در آن و ببرمش مهد

ترشی از نوع گشادیسمش سیر ترشی و بادمجون و ترشی مخلوط از هر کدوم ی شیشه زیاد ندرستیدم

مبارکت باشه عزیزم 😘😘😘😘😘😘😘

ما همیشه که ترشی میندازیم مامانم میگه بگین مبارک باشه و بخیر و خوشی استفاده کنید☺

صدای منو از زیر پتو میشنوین به شدت گلو دردم سر کار نرفتم  دیشبم ملینه همش بیدار میشد نزاشت خوب ...

سلام خانومه زیر پتو 😊😊😊😊😊

خیلی مراقب خودت باش عزیزدلم مایعات گرم بخور و فقط استراحت کن تا کامل خوب بشی 😘😘😘😘😘😘😘

2706