2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم نه دعوا که نکردن هیچی بهشون خوش گذشته امشبم هستن فردا صبح می‌رن

بهاری امروز بری خونه بزن شولکسی دخترم، راحت واسه خودت باش😌😌😌😍😍😍

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
سلام مهدیه جون خوبیم‌ خانوم علیزاده‌ چند دفعه‌ مورد عنایت‌ عمو حسین‌ قرار‌ گرفته 🤣🤣  خودت‌ خ ...

قربونت من هم رو به کاهشم، با این چند روز که داداشم اینجا بوده نمیدونم چه کردم کالری شماری تعطیل بوده فقط خووووب پیاده روی کردم، امیدوارم که رو به کاهش باشم

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
سلام عزیزای دلم خوبید خسته نباشید همگیییی مرسی که به یادمید عزیزای دلم 😚😚😚😚😚 @kongmin   ...

به به، ببین کی پیام گذاشته، شهرزادی جون😍😍😍😍😍

فقط دعا‌ کن زودتر‌ برگردیم‌ خونه‌ دیییییونه‌ شدمممم‌  دیشب‌ میخواستیم‌ بپیچونیم‌ برگردیم‌ &nbs ...

😅😅😅 به به چه جاهای برده شما رو این مامان خانم علیزاده😅😅

فقط دعا‌ کن زودتر‌ برگردیم‌ خونه‌ دیییییونه‌ شدمممم‌  دیشب‌ میخواستیم‌ بپیچونیم‌ برگردیم‌ &nbs ...

انشااله زود برگردین😊

وای الاغ سواری اونم نیکییییی🤣🤣🤣🤣🤣

همه گودزیلاها عین همن 😆😆😆بازم خوبه اومده اونجاها

گودزیلای من که عمرا جاده خاکی بره 🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام گوگولیا 

به هر حال من آزادی از دست رفته ام رو به دست آوردم 💃💃💃💃صبح ساعت ۷رفتن منم اومدم سرکار ولی برگردم کلی کار دارم تا جمع و جور شه 

از فردا دوباره هستم وای چقدر دلم تنگولیده بود براتون

انشااله زود برگردین😊 وای الاغ سواری اونم نیکییییی🤣🤣🤣🤣🤣 همه گودزیلاها عین همن 😆😆😆بازم خوبه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مریممممم‌ ماشین‌ رو گذاشت‌ پارکینگ 🤣🤣🤣🤣 

با ماشین‌ علیزاده قراره‌ بریم‌ خونه ی عموی مامان‌ علیزاده‌🤣🤣 الاغ‌ و خر‌ و دهات‌ کنسل‌ شد تو همین‌ شهر‌ میچرخیم‌ 🤣🤣

انشااله زود برگردین😊 وای الاغ سواری اونم نیکییییی🤣🤣🤣🤣🤣 همه گودزیلاها عین همن 😆😆😆بازم خوبه ...

میگن‌ بریم‌ پارک‌ چغا‌ و سماور‌ و قوری و 🤣🤣🤣🤣🤣

واییییییی مردم‌ از خنده‌‌ از دستشون‌  با‌ این‌ اسم ها

😫😫😫گودزیلا‌ هم‌ چش‌ غوره‌ میره🤣🤣میگه‌ زشتهههه‌ ناراحت‌ میش

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مریممممم‌ ماشین‌ رو گذاشت‌ پارکینگ 🤣🤣🤣🤣  با ماشین‌ علیزاده قراره‌ بریم‌ خ ...

خدا رو شکر، یهو یاد جریان شمال و مریضی تو افتادم اومدم بهت بگم نیکی مواظب خودت باش، تو رو خدا از ماشین پیاده نشو برگردی دوباره داستان داشته باشی

خوب که کنسل شد الاغ و ملاغ، 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 مهدیههههههههه‌ دارم‌ خودم‌ رو میخارونم‌ همش 😫😫😫 

نرفتی خاک و الاغ که چرا خارش گرفتی ؟؟؟؟؟

سلام دوستان خوشگلم همه خوبین خوشین؟؟؟  بهاری تو در چه وضعیتی هستی عصر خلااااص میشی از مهمونات ...

سلام عزيزم خوبي؟؟؟

اره در حال پيشرفتم،نان باگت جو خريدم حسابي توشو خالي ميكنم تقربا ٣٠ گرم ميشه،بعد نهار گوشت يا مرغ داشته باشيم يه تيكشو ميزارم واسه شام ،اونو تيكه كوچيك ميكنم با گوجه و كاهو ساندويچ ميكنم واسه شام

خوبه 

روزايي كه ماهي و ميگو دارم نهار،واسه شام پنير ميزارم تو ساندويچا

بيشتر روزا انجام ميدم برسم گاهيم نميشه ديگه

2706