2733
بزار دستم بهش برسه دمش رو کوتاه میکنم. امروز خیلی گریه کردم نه بخاطر بچه بخاطر شوهرم. انشاءالله خدا ...

الهی آمین فدات شم😭😭

آبج واسه من دعا کن

دارم وارد یک سال میشم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
@hanie1373     کجای عزیزم؟ازمایش دادی؟مامان شدی یانه؟

سلام گلم نه ندادم . اخه دوروز خونریزی خیلی کم سیاه رنگ داشتم گفتم حتمی پریوده دیگه . اما الان که 7 سیکلمه ترشحات زیادی دارم غلئظ و شیری رنگ یکمم 8الت تهوو دارم . ولی فک نکنم باردار باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زنگ زدم گفت منفی هستش😔

خیره انشالله ماه دیگه خوشحال میبینیمت

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
ممنونم گلم سلامت باشی ایشالا مامان شدنتو بهمون بگی

عزییییییزم

مثبت شد؟

الهی شکر

دعا واسه ی ماها یادت نره

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
عزییییییزم  مثبت شد؟ الهی شکر دعا واسه ی ماها یادت نره

بله مثبت شد. دعاکنین برام بمونه. میترسم سقط بشه

حتما عزیزم. ایشالا ک به زودی خبر مامان شدن بقیه رو هم بشنوم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
عزیزم این حرفا چیه؟ دور از جونت چن روز عقب انداختی؟ انقد بی بی چک نزن اذیت میشی

۹ روزه عقب انداحتم از گفت منفیه امادیشب بیبی چک هاله انداخت امروز صبح هم بیبی چک همون دقیقه اول هاله انداخت

بله مثبت شد. دعاکنین برام بمونه. میترسم سقط بشه حتما عزیزم. ایشالا ک به زودی خبر مامان شدن بقیه رو ...

مبااااررررک باشه عزیزم انشالله بسلامتی بیاد بغلت خیلی خوشحال شدن

من سه ماه اقدام کردم واسه دومین بارداری 

فردا 28 سیکلم هست و سیکلای من منظم و 28 روزه هست

24 سیکل بی بی زدم منفی شد از این بی بی چکا که زودتر از موعد نشون میدن خیلی ناراحت شدم

همش منتظرم پری بیاد خیلی حش بدیه😔

2706