2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر خوب من پارسال تو 6 ماهگی حاملگی دوقلوهای دخترمو از دست دادم اما الان دوباره باردارم و اینبار پسره یک با رهم دو سال پیش تو یک ماهگی نینی مو از دست دادم این اتفاقات خیلی رایجه میدونم ادم ناراحت میشه اما رحم داره خودشو اماده میکنه تا یک نینی سالم بهت بده ناراحت نباش
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
سلام گلم منم پارسال یه بار سقط داشتم الان باردارم من خیلی ضعیف بودم و نتونستم بچه ام و نگه دارم واسه همین قبل از اینکه قلبش تشکیل شه سقط شد اما بعد از دو ماه ناخواسته باردار شدم و الان تو ماه 4 بارداری ام امیدت به خدا باشه نذر کن به 10 تا بچه یتیم کمک کنی مطمئن باش جواب میده
در ضمن آیته الکرسی فراموش نشه گلم.
نفس جون من امروز نی نی 5 هفته و یک روزم پرواز کرد
صبح خونریزی داشتم ولی امروز اومدم سرکار. اگه خونه می موندم خودم رو می کشتم. صبح کلی گریه کردم. داغونم.
یک ساعت پیش احساس بدی بهم دست داد. رفتم دستشویی و دیدم بله همه چیز تموم شد. نی نی من کاملا پرواز کرد.
به چشم دیدمش. یک ساعت دیگه وقت دکترمه. نشد برای نی نی برم پیشش. حالا باید برم ببینم کی اقدام کنم.
آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان تو شرکتمون هیشکی نیست. منتظرم همسرم بیاد دنبالم. دارم فقط گریه می کنم. باورم نمی شه.هفته دیگه می تونستم صدای قلبش رو بشنوم.
آهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خدا جونم همیشه دستم رو گرفتی و همه جا کمکم کردی بازم دستم رو بگیر
خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
هستی من پارسا و پارمیس
سلام نفس جون.منم ۲۷خرداد دقیقا تجربه ای مثل تو داشتم.نی نییم توی ۱۲ هفتگی سقط شد.بدون دلیل.قلبشم تشکیل شده بود.توی ۹ هفتگی اولین سونو رو دادم.همه چیز طبیعی بود و قلبشم میزد.ولی خیلی یهویی همه چیز اتفاق افتتد.دکترم گفت رشدش منوقف شده و دیگه ضربان نداره.دنیا رو سرم خراب شد.الان ۱ ماه از اون جریان میگذره.ولی هنوز گاهی اوقات حالم خیلی میگیره.
سلام، سارا جون. وای خوش به حالت که از حولش در اومدی، منم اسفند بچم تو دوازده هفتگی قلبش دیگه نزد.
الان پنج ماه گذشته و می خوام دوباره حامله شم ماه قبلم جلوگیری نداشتم اما نشدم، مال تو چند وقت طول کشیدتا دوباره حامله بشی؟
به سلامتی اون رفیقی که مجازیه اما یه جوری واست سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش نمیرسن!!!
مامان هستی یا پارسا...... نانی جون....گلبرگ جون

خیلی خیلی متاسفم و کاملا" درکتون میکنم:-(

اون موقع که این مشکلو داشتم اگه یکی بهم میگفت حتما" حکمتی داشته دلم میخواست خفش کنم اصلا" هیچی حالیم نبود فقط گریه میکردمو بس...

بعد از سه ماه دوباره اقدام کردم اما از نی نی خبری نیست!!!

این اتفاق توی فروردین برای من افتاد اما هنوز که هنوز یه وقتایی که تنهام حسابی بهش فکر میکنمو حساب

میکنم اگه بود الان چندوقتش بود... اگه بود الان 6ماه و 10 روزش بود اما افسوس که من هنوز نی نی ای نیومده تو دلم... فکر کنم تا نی نی نیاد تو دلم بازم توی توهمات خودم بسر میبرم:-(((
سلام

نفس جون من الان همون 3 ماه پیش تو هستم. اگر هم یکی بگه حکمت بوده یا اون که اصلا جنین نبوده دل بستی و اینا دلم می خواد کلشو بکنم. ولی خودم یه بار برم رو منبر برات! عجله نکن..... خدا نده هر وقت داد سالم بده.... من خودم اینجوری نیستم بار اول حامله بشم. ولی این بار که شدم خیلی ناخواسته و در شرایط خیلی سخت باردار شدم!!!! اما نموند. امیدوارم خیلی زود ماه بعد یا بعدترش مامان بشی و نی نیت برات بمونه.

راستش بعضی از پستهای بالا برایم آزار دهنده ولی بعضی هاشون آرام بخش بود. اینجور مواقع آدم دنبال نصیحت نیست. منطقیشو خودش می دونه. شاید بیشتر دنبال همدردی هستیم تا خودمون رو خالی کنیم.

بوس......
ممنون کارلی جون کاملا" با صحبتهات موافقم...

من بعد اون جریان 3ماه استراحت کردم الانم 3ماهه که دارم اقدام میکنمو نمیشه!

حالا سعی کردم کمتر به نی نی و اومدنش فکر کنم ! بیشتر دارم میرم پی خواسته هام و علایق دیگم که مدتها رهاشون کرده بودم..

ایشالا نی نی هم هر وقت خدا دوست داشت خودش میاد:-)
کاملا درکت میکنم عزیزم
خودم کشیدم اونم نه یه بار بلکه 3بار
ببین نفس جان نمیدونم به این چیزی که میگم عقیده داری یانه

خاله مامانم که یه پیرزن 80 سالست یه مهره ای داره خیلی قدیمی که هرزنی که سابقه سقط داره وقتی باردار میشه این مهره رو بندازه گردنش دیگه بچش وایمیسه حتی اگه در حال خونریزی شدید هم باشه تا این مهره رو میزاره خون بند میاد...مامانم میگه وقتی بچه بوده یعنی حدود 50 سال پیش یادش میاد خانوما میومدن طلا گرو میزاشتن و این مهره رو میبردن و تا حالا نشده زنی با وجود این مهره تو گردنش بچش سقط شده باشه

خیلی قدیمیه از اجدادش بهش رسیده
من بعد از دوبار سقط متوالی رفتم این مهره رو آوردم ازش و گفتم حتی اگه یه روز پریودم عقب افتاد میندازم گردنم و خدارومیلیونها بارشکر که برای من هم نتیجه داد...اصلا معجزه بود
تا نه ماه تو گردنم بود و شب زایمان درش آوردم

حالا شما هم از پیرزنای فامیل یا همسایه ها اگه بپرسی شاید گیرت بیاد
بعد از اون بارداری موفقم یکبار دیگه حامله شدم ولی باز سقط شد و اینبار هم دیگه تصمیم دارم اول برم اون مهره رو بیارم بعد اقدام کنم برای بارداری
البته همیشه دست به دست میگرده و باید از چند ماه قبل بهش زنگبزنم تا به کسی نده
بخدا قسم دارم راست میگم ..اصلا هم آدم خرافاتی نیستم

وقولوا للناس حسنا =و با مردم به نیکی سخن بگویید..سوره بقره آیه 83
2801