2777
2789
عنوان

بیاین به این زندگی یکنواخت و بی هدف و خسته کننده من کمک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 30 پست
😊 بله واقعا حوصله و وقت آزاد و علاقه میخواد.برای چشمتون هم چقدر ضعیف؟با عمل درمان نمیشه؟ حالا امت ...

نه هنوز ثابت نشده. اتفاقا امروز رفتم چشم پزشکی گفت خیلی زیاد رفته بالا نسبت به دفعه قبلی.. خیلی براش ناراحتم گفت ارثیه...

به نظر شما الان من شروع کنم تا شهریور با استعداد متوسط میتونم چه چیزایی رو بدوزم؟

فکر کنم خوب باشه :))) ولی طول نمیکشه؟

ببین چندتا دوره است ولی اولینش که نازک‌دوزیه ، ۶ ماه طول می‌کشه. البته دوره‌های نازک‌دوزی فشرده‌تر هم هست در حد ۲، ۳ ماه ولی معمولا اونایی که از قبل یاد گرفتن و یادشون رفته برای یادآوری این فشرده‌ها رو می‌رن. در کل دوره‌ی خیاطی شیرینه و خوش می‌گذره مخصوصا که حال می‌ده هی چیزای جدید یاد می‌گیری هی لباس می‌دوزی😃 حتی برای من که یه کم تنبل و حواس‌پرتم😁😉

💙صدا کن مرا... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برین شمال و مسافرت و... ما با خانوادمون هر وقت میریم مسافرت یه دعوای حسابی میشه بابام اخلاقاش برای ...

عید رفته بودیم شهرستان با خانوادم عالی بود

الان وقت کاره نمیشه بریم شمال 

از ی طرف دوس دارم خودمو سرگرم کنم کلاسی عملی چیزی

از ی طرف تنبل شدم اصن حسش نیست فقط دوس دارم بخابم تیروویید دارم لعنتی دگ حوصله ی دکترم ندارم 

ی عمل سنگین شدم کیست و بارداری خارج از رحم همه چیمو ریخته بهم

نه هنوز ثابت نشده. اتفاقا امروز رفتم چشم پزشکی گفت خیلی زیاد رفته بالا نسبت به دفعه قبلی.. خیلی براش ...

انشاالله که درمانش پیدا میشه.دوتا توصیه میکنم اگر عمل کنید بهتر میشه:هر وقت یک سید چه زن و چه مرد رو دیدید صلوات بفرستید،قرآن هم زیاد بخونید.چون نور چشم رو زیاد میکنه.

الان شروع کنید میتونید هفته ای یه لباس بدوزید قطعا.

فقط جایی برید که الگو کشی های خوبی داشته باشه.معمولا اول تمام دامن ها رو یاد میدند و بعد میرند سراغ بالاتنه.

اما بهتره اول سه مدل دامن یاد بگیرید و بعد یه الگوی بالاتنه،بعد مدل ببینید و بگید یادتون بدند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من دقیقا تو این فازام کوه خیاطی و...

خیلی خوبه،به خصوص کوه رفتن.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
تو دردت جسمیه من روحی😔😔

انشالله جفتمون خوب شیم

من قبلا اهنگ میذاشتم تو‌ خونه واسه خودم قر میدادم

دوسه بار امتحان کردم حتی حوصله ی اونم مدارم ی کم میرقصم خسته میشم میشینم 

تو امتحان کن خرروز نیم ساعت برقص شاید روحیت خوب شد

انشاالله که درمانش پیدا میشه.دوتا توصیه میکنم اگر عمل کنید بهتر میشه:هر وقت یک سید چه زن و چه مرد رو ...

ممنونم عزیزم البته درمانش لیزیک یا لازک هست که گفته نمره چشمام ثابت نشده و باید ثابت شه😕

چه توصیه های خوبی نگاه کردن به سبزه هم موثره فکر کنم تو کتاب داروهای معنوی خوندم😉

سخت نیس😅؟

انشالله جفتمون خوب شیم من قبلا اهنگ میذاشتم تو‌ خونه واسه خودم قر میدادم دوسه بار امتحان کردم حتی ...

انشالله 😘 این کارو منم میکردم😉 به نظرم آدم سرش به کاری گرم شه انقدر به بدبختیاش فکر نمیکنه مشکل من بیکاریه

ممنونم عزیزم البته درمانش لیزیک یا لازک هست که گفته نمره چشمام ثابت نشده و باید ثابت شه😕 چه توصیه ...

خیاطی؟ببین گلم هر کاری سختی داره حتی غذاخوردن اما اگر علاقه داشته باشید سختی هاش کمرنگ میشه.

انشالله 😘 این کارو منم میکردم😉 به نظرم آدم سرش به کاری گرم شه انقدر به بدبختیاش فکر نمیکنه مشکل من ...

منم از بیکاری میخابم همش لعنت ساعت ۲:۳۰ ظهر خابیدم ۶:۳۰ بیدار شدم

دیروز ساعت ۶:۳۰ غروب خابیدم ساعت ۹ بیدار شدم 

مریض شدم رفت

2801