2777
2789
عنوان

سرطان خون

| مشاهده متن کامل بحث + 8728 بازدید | 68 پست
ای وای فشارم افتاد خدا همه بچه هادو برای پدر مادرشون حفظ کنه. بخدا خیلی استرس گرفتم. اخه من این مو ...

عزیزم چرا این موضوع فکرتو درگیر کرده؟ دور از جون همه بچه ها ک سرطان نمیگیرن

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
منم مثل شما خیلی نگران بچمم چون توکل ام کمه بچمو خدا داده خودسم نگهش میداره بیا واسه سلامتی بچه ...

چشم عزیزم.من هم مثل تو ام.خدا بچم رو تو اوج ناامیدی داد و این سینمو پر از عشق و اضطراب کرد.خدا هم بچمو نگه میداره.خدا حافظ بچمه.همینطور برای بچهای شما.❤❤

بابا بخدا من کاربر قدیمی ام.سایت بروز شد کاربریم پرید.نسخه جدید ازت بدم میاد😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من خیلی بچه رو اطلاع ندارم ولی کسی رو می شناسم تو سن کم سرطان گرفته و الان کاملا سالمه و دانشجو دکتراست...یه کتاب هم در ایم مورد ترجمه کرده 

http://www.salamatnews.com/news/136969/سرطان-بهترین-رویداد-زندگی-من 

خداسلامتی بده بهش استارتردکترخوب ببرین

بچه هایی ک نگرانن وسوال میکنن ببینیدهروقت شک کردین حتماببرین ازمایش 

من پسزم فوق العاده بدغذالاغربوددوسال پیش غده لنفاوی گردنش متورم شددرحدلوبیاچندتااینورچندتام اونورگردن 

بردمش پیش فوق تخصص خون گفتم برغذاس ولی همش بیحال اشنهانداره کلایجوریه بنظرم بهم گفت برااینکه خیال خودتوخودموهمه راحت کنم بااینکه میگم هیچی نیس براش یسری ازمایشای کامل خون سونوازگردن عکس ازقفسه سینه 

خلاصه ک همه چی براش نوشت مطمءن شدم هیچیش نیس فقط کمخونی داشت بخلطرغذانخوردنش 

درصدی شک بدلتون میفته ببرین 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم چرا این موضوع فکرتو درگیر کرده؟ دور از جون همه بچه ها ک سرطان نمیگیرن

نمیدونم.چون تو این نی نی سایت لعنتی خوندم و از این فکر دیوونه شدم.مثل خوره افتاده بجونم.خیلی تحقیق کردم.ولی این چیز اصلا پایه و اساس مشخصی نداره ک بدونی و پیشگیری کنی

خداسلامتی بده بهش استارتردکترخوب ببرین بچه هایی ک نگرانن وسوال میکنن ببینیدهروقت شک کردین حتماببرین ...

من دخترم اصلا کم خونی نداره و شکر خدا شکر خدا وزنش خوبه.

علایم و ..... هیچی.

سالم سلامته اما از اینکه این بیماری یکم تو بچه ها شایع هست نگران شدم و همینجور فکر و خیالای الکی 

نمیدونم.چون تو این نی نی سایت لعنتی خوندم و از این فکر دیوونه شدم.مثل خوره افتاده بجونم.خیلی تحقیق ک ...

عزیزم ی چیزی میگم فقط گوش کن.. 

ببین دور لز جون خدا بخاد بچه ادموبگیره هزارراه هس

تصادف

سرطان

همین سیل ک 4تا بچه مردن

عفونت ریه و.. 

حتی ی سرماخوردگی کوچیک

اگ بخایم فکر کنیم ب اتفاقات بد خیلی زیادن

ادم روانی میشه بخدا

پس توکل میکنیم بر خدا

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
من دخترم اصلا کم خونی نداره و شکر خدا شکر خدا وزنش خوبه. علایم و ..... هیچی. سالم سلامته اما از ای ...

زیادکنکاش نکن توبچت دورازحونش بعدیچیزپیرامیکنی بسپربخدااینومنی میگم ک همش دنبال این چیزابودم 

وخدایی که بشدت کافیست
من دخترم اصلا کم خونی نداره و شکر خدا شکر خدا وزنش خوبه. علایم و ..... هیچی. سالم سلامته اما از ای ...

الان ببین این همه مادر تو سایتن فقط من و شما اومدیم هی سوال میکنیم و نگرانیم... 

زیادکنکاش نکن توبچت دورازحونش بعدیچیزپیرامیکنی بسپربخدااینومنی میگم ک همش دنبال این چیزابودم 

چطور مگه خدایی نکرده چیزی شد؟

عزیزم ی چیزی میگم فقط گوش کن..  ببین دور لز جون خدا بخاد بچه ادموبگیره هزارراه هس تصادف سرطا ...

توکل بخدا.

ممنون خانومی خیلی خیلی روحیه دادی.

بله شما درست میگی.

بچه رو خدا داده خودشم نگه میداره.

باید مثبت فکر کرد.

قانون جذب عمل میکنه پس مثبت فکر کنیم دوستم.

ما بچه های سالمی داریم و خواهیم داشت.

انشالله خدا فامیل استارتر رو هم شفا بده 

توکل بخدا. ممنون خانومی خیلی خیلی روحیه دادی. بله شما درست میگی. بچه رو خدا داده خودشم نگه میداره ...

عزیزم هیچ بیماری رو ما نمیتونیم جلوشو بگیریم

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

عزیزم ی چیزی ازت بخام انجام میدی؟ 

چطور مگه خدایی نکرده چیزی شد؟

نه 

ازبس بهش گیزمیدادم همش توفکرسرطان خون بودم باورت نمیشه یهودیدم ۰ندتاغده لنفاوی توگردنش برجسته شدتونت زدم دیدم بله علامتش ازهمیناشروع میشه 

اون چندماه ک میبردمش دکتدخیلی تحت فشاربودم بااینکه جواب همه چی اوکی بودبازمن لونارومیدیدم اعصابم خورمیشدتاک دکترم گفت بچه هابخاطرعفونتای تنفسی ک زیادمیخدزن اونامتورم میشخ مدتهاطول میکشه برگروه ب روال عادی 

منظورم اینه زیادگیرمیدادم ب بچم زیادمیبررمش دکتراخرش دکترش گفت نیادهیچیش نیس اینقدنچرخ توش دنبال مشکل ک وافعاهم این اخلاقموگذاشتم کنارنفس راحت کشیدم 

وخدایی که بشدت کافیست
نه  ازبس بهش گیزمیدادم همش توفکرسرطان خون بودم باورت نمیشه یهودیدم ۰ندتاغده لنفاوی توگردنش برج ...

خدارو شکر 

چشم حرفتون اویزه گوشم میکنم

منم مثل شما هستم.ممنون

2801