2777
2789

سلام دوستان 

من شیر کاله از این بطری های پلاستیکی کم چرب که تاریخ تولیدش ۲۳ / ۱۲ بود و تا تاریخ ۸/ ۱ تاریخ مصرف داشت تهیه کردم پسر سه سالم یکم ازش به صورت سرلاک خورد و بازم خواست منم براش ریختم خودمم یک قلپ اومدم بخورم که دیدم مزه عجیب و بوی بدی داره سریع پسمو مجبور کردم برگردونه و خدا رو شکر چیزیش نشد با شرکت تماس گرفتم پیام گذاشتم و بع د خودشون زنگ زدن گفتن ما به توزیع کننده ها گفتیم توزیع نکنن اما بعصا این کار رو کردن ببرید مغازه پس بگیرن با توزیع کننده اشونم تماس بگیرن و دیگه نفروشن اون سری رو 

البته واضحه که رفتار مغازه دار چی بود حتی من بهش گفتم اقا من پولشو نمیخوام نترس الانم اومدم که فقط بگم به کسی نفروشی مبادا یک بچه ای مسموم بشه که رفتار بسیار بدی داشت 

گفتم حداقل اینجا بگم که کسی این دم عیدی درگیر مسمومیت و مریضی نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لایک❤

👑خدایا کاری کن که از چیزهای ارزشمند زندگی، جانم اولین چیزی باشد، که از من می‌گیری؛ نکند قبل از این که جانم را می‌گیری، انصافم گرفته شده باشد، شرفم، عدالتم، راستگویی و ادب و دیگر کرامت های اخلاقی ام گرفته شده باشد و تفاله‌ای شده باشم که تو جانم را می‌گیری. خدایا از میان چیزهای شریف، اولین چیزی را که می‌گیری، جانم باشد و وقتی می‌میریم شرفم، صداقتم، عدالتم، شفقت و عشق ورزی به انسان‌ها در من سر جایش باشد. تواضعم، انسان دوستی‌ام سر جایش باشد. نه این‌که تا جانم به لبم برسد و بمیرم ؛عدالتم، انصافم و مروت و جوانمردی و صداقت و تواضعم را از دست داده باشم.👑

لایک

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

ای بابا

ما هم امروز کیک‌مرغ درست کردیم

دیدم نون تست ها کپک زدن🤢🤢😷

متاسفانه بعضی از کارخونه ها خیلی حق الناس به گردن خودشون میندازن

میگن مثلا محصولات خودشون رو که تاریخش گذشته پس میگرن بعد تاریخش رو پاک میکنن دوباره به روز میکنن و دوباره پخش میکنن

😊مرضیه هستم😊 خدایا همیشه شکرگزارت هستم ازت میخوام برا یه لحظه هم منو به حال خودم نذاری ببخش اگه امانتدار خوبی نبودم بهم کمک کن و توان بده که بچه هام رو طوری بزرگ کنم که فقط و فقط بنده خودت باشن و خوب بندگی کنن...خدای خوبم به حق پنج تن همه آرزومندای بچه رو به آرزوشون برسون...خدای خوبم به همه ما فرزندان سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی عنایت بفرما...الهی آمین حالا یه صلوات هم هدیه کنین به روح اموات
خواهش میکنم به دیگران هم اطلاع رسانی کنید 

سلام خانوم

خوب هستین؟

من نظرتونو توی قسمت جراحی ماموپلاستی کاهشی خوندم

میخواستم بپرسم شما کی عمل کردید؟

راضی هستین از عمل؟

هزینش چقدر شد براتون؟

دیگ نتونستین بچه شیر بدین؟

take it easy! But...take it