2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسره

خوشششش بحالت برا منم دعا کن خدا یه پسر بهم بده ...

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
بله عزیزم

ای توروخدو بگو چکارا کردی ؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزيزم منم ميخوام برم دكتر واسه پسر ميشه پوروسه زماني و كارهايي رو كه كردين رو دقيق برام بگيد 😍😍

من 6 ماه رژیم گرفتیم گرمی خوردیم سردی نخوردیم تزریق جوش شیرین انجام دادم تخم هویجو از روز اول قاعدگی تا روز هفتم هرروز خوردم همسرهم باید یک ربع یا نیم ساعت قبل اقدام یک استکان قهوه بخوره فقط مرد اینم بگم مهم مرده بعد زن سعی کنین چند ماه اصلا سردی نخورین فلفل سیاه نکوبیده هرروز 3یا 4تا دونه زن بخوره 

چند تا بچه داری 

یه دختر 

2706