2777
2789
عنوان

خانومای باردارتوروقران یک لحظه بیاین دارم میمیرم ازنگرانی😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 79 پست
لکه بینی ندارم نه فقط امروزصبح دیدم ترشح ابکی و،شیش هفتمه

ترشح آبکی که بد نیست!!!

فکر کردم لکه بینی داری ترسوندی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
حتما عزیزم. ایشالا نینیت به سلامت به دنیا میاد

مرسی عزیزم😭😢

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورمم داری ؟ رفتی دکتر بهش بگو شاید ازمایشای اعقاد خون برات بنویسیه مطمئنی جایی نخورده

اصلا هیچ جام ورم نکرده حتی صورتم. اخه من تا حالا کسی ندیدم بگه کف دستم خورده فلان جا کبود کرده، کف دست به این راحتیا کبود نمیکنه که. به نظرت خطرناکه؟

لکه بینی ندارم نه فقط امروزصبح دیدم ترشح ابکی و،شیش هفتمه

نترس دختر ترشحه اینا همیشه میشه 

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

چقد بيخود و الكي به خودت استرس ميدي. خدا نكرده تو ديگه اگر لك ببينني چكار ميكني. به خودت رحم نميكني به اون بچه تو شكمت رحم كن.اين حجم استرس بيشتر از هر چيز به جنين آسيب ميزنه. دو روز ديگه به اميد خدا دنيا مياد كوليك داره همش گريه ميكنه ميگي چرا اينجور شد نميدوني استرس خودت تو بارداري اين كارو با بچه كرده. خواهر من توكل كن به خدا و بخاطر بچتم شده اروم باش

خدایا از رحمتت نا امید نیستم
فکر میکنی در اثر چیه؟

من تو پهلوم به اندازه يه نخود كبود شده بود زدم تو اينترنت راجبش خوندم خيلي ترسيدم

به دكترم گفتم ازمايش نوشت حالا جوابشو فردا ميبرم واسش

ولي برو دكتر حتما

با فكـرت رو لبٰــام يِ لَبخَنــ☺️ــد ميـاد ...  ❣️
چقد بيخود و الكي به خودت استرس ميدي. خدا نكرده تو ديگه اگر لك ببينني چكار ميكني. به خودت رحم نميكني ...

مرسی ازدلگرمیت عزیزم😢🌸

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
برو دکتر ممکنه خونت لخته شده باشه برای رقیق کردن خون قرص اسپرین میدن معمولا. چندهفته بارداری؟

هفته 17 هستم. من فشار شریان رحمی هم دارم، البته فشار خونم پایینه و روی 11 هست. برا فشار شریانم دکتر بهم اسپرین داد ولی چون لکه بینی داشتم اصلا مصرف نکردم. توی نت که سرچ کردم نوشته بود زمان بارداری وقتی خون خیلی رقیق میشه یا لخته میشه اینجوری یه دفعه کبود میشه یه نقطه از بدن

ای بابا تازه اولشه خودتو انقدر نترسون

من‌تا ۳ماه هی درد پریودی میومد بعد تا ۷ ماه زیاد نبود ولی بعد ۷ ماهگی یعنی هر ماه من‌یک هفته یا دو هفته درد پریودی میومد الانم که‌ تو‌ماه نه هستم‌خیلی خیلی زیاد شده 

.نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو.اللهم عجل لولیک الفرج
سونو دادی؟؟

ن گفتم ی هفته م.نده به عیدبرم صدای قلبشم بشنوم

2801