2777
2789
انگلیسی که هر کس باید بلد باشه...به نظرم نمیشه گفت زبان دوم چون رایج و بین المللیه و واجبه که همه بل ...

ببین من حتی از گداهای هندی زبانم ضعیف تره زبان چینی هم خداوکیلی خیلی سخته ولی از جهت جهانی بودنش حرفی ندارم من فقط فیلم چینی را میبنم یه سلام علیک بلدم

المانی اصلا خشن نیس اتفاقا از فرانسه دلنشین تره ب نظرمن.من خودم‌المانی شروع کردم خیلی لذت بخش بود ول ...

من خودم اهنگ المانی که گوش میدم اینطور حس کردم ولی خوب سلیقه من و شما مطمعنا متفاوته ولی خوبه حداقل زبان المانی را یاد گرفتی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین من حتی از گداهای هندی زبانم ضعیف تره زبان چینی هم خداوکیلی خیلی سخته ولی از جهت جهانی بودنش حرف ...

خب پس حتما اول انگلیسیتو قوی کن بعد برو سمت زبان دیگه

ذهن انسان ابله مثل مردمک چشم میمونه، هر چقدر بیشتر نور بتابونی تنگ تر میشه.

من دو تا زبان هست كه تا حدي بلدم ولي دوست دارم تسلطم كامل بشه الماني و هلندي، ولي عاشق اينم روسي رو كامل ياد بگيرم چون پدر بزرگم روس بود و خدا بيامرز تا وقتي زنده بود داشت بهم ياد ميداد من بچه بودم كه ديگه نشد 

من دو تا زبان هست كه تا حدي بلدم ولي دوست دارم تسلطم كامل بشه الماني و هلندي، ولي عاشق اينم روس ...

زبان المانی تا اینجا دیدم خیلی طرفدار داشته و بیشتریا بلد بودند 

2801