2733
میگه 10 تا که چیزی نیست.........

راست میگه تو این 3 ساله هیچی برام کم نذاشته.....منظورم مالی و اینا نیست فقط.......منظورم قلب و ذهن و فکرشه.....

تا ناراحت میشم از جای دیگه تا یکم قیافم دهم میشه ......اوضاعش میشه صدتا بدتر از من...
تو این مدتم کاری کرده که تو خونوادشم اون اتفاقی افتاده که من خواستم........

خلاصه همش میگه و هر ثانیه داره بهم ثابت میکنه که چقدر دوسم داره........

آقایی عاشقتم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عدد 10 رمز دوست داشتن منو و شوشوه

اخه یه بار براش یه چیزی تعریف کردم بعدش گفت رمز بین منو و تو میشه 10 ...............این جمله بود بود

کوچیک که بودم فکر میکردم اخر همه چیز دهه ****به اندازه 10 تای بچگیام دوست دارم

ولی وقتی دعوا میکنیم شوشو میگه چن تا دوسم داری میگم 9 تا هههههههههههه
منکه هر وقت از همسرم پرسیدم از ده تا چند تا دوسم داری گفت 11 تا !
ولی فکر کنم از ده تا 8 تا چون منم جدیدا بداخلاق و زود رنج شدم فکر کنم داره هی تحمل میکنه البته خودش بارها گفته دوست داشتن چیزی نیست با یه دعوا و جر و بحث کم بشه یا با دوتا بوس زیاد شه ! میگه من همیشه دوستت دارم ولی گاهی ازت ناراحت میشم یا می رنجم!
نه شراره جون دیشب از خواب بیدارش نکردم دلم نمیاد،من ایران نیستم اینجا ساعت یازده شب بود خودش بیدار بود داشت فیلم میدید منم ازش پرسیدم،البته شوهری اصولاً آدم قدیه ابراز نمیکنه هیچ وقت ولی‌ من خودم از رفتاری که با من داره میفهمم چون با همه? قد بودنش رفتارش با من حتا با خانواده? خودش هم فرق میکنه
شب سیه گذر کند،غم از وطن سفر کند،دوباره میخندیم،دوباره میخندیم....