2733
عنوان

مادرشوهرم کاری میکنه که خیلی رو مخمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1963 بازدید | 113 پست

چیزهایی که برداشته واقعا ارزش فکر کردن نداره خدایی من یه ریال پول کسی تو جیبم بیاد کل جیبم را میریزم دور خیلی حساسم ولی خدایی قلم و تراش چیزهاای هست که ادم گاهی نیازش میشه ولی شرایط طوریه که زن مسن کمتر اینجور چیزها میخره منم برم خونه بابام یه خودکار باشه میپرسم اگر نمیخواهید بدیدش به من 

واقعا برا رفع نیاز برداشته خوراکی هم حق داره برداره 

چون مادرشوهره حساس شدی بهش گناه داره از فکرت بیرون کن من کارمندم کسی ندارم بچم نگه داره اگر بدوتی چه عذابی میکشم به این فکر کن مراقب بچته 

دلت را بزرگ کن گلم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

به نظرمن این کاراش بیشتر حالت یه بیماری روحی روانی و داره تا نفس دزدی

بگیم فکرنمیکنم اون درست بشه فقط خودتوضایع میکنی

بایدبچه رومیبردی خونه خودش ،ماهانه هم همسرت یه پولی به مامانش میدادعوض نگهداری بچه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما به جای اینکه مادرشوهرتو بیاری خونت ، بچتو بزار خونه ی اونا ... از چنین آدمی بعیدم نیست که تا کشوها و کمد لباسات و کابینتا و تموم ریز و درشت زندگیتو میگرده وای من کلافه میشم 

نه دخترم که مطمئنم نمیذاره تو کیفش ....  آخه تراش رو خودش گفت من برداشتم. راستش من خودم خجالت ...

وای . اون کلا عادت کرده . شاخ در اوردم

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم 
خدایی کارش بیشتر از سادگیشه.دزدی ک این مدلی نمیشه😐خودش راحت اعتراف میکنه و انگار ن انگار خب این مشخ ...

دقیقا همینطوره 

من وسایل بچه خواهرم  را میبینم گاهی از قلم و پاک کنش خوشم میاد میگم به من بدیدش چون فکر نمیکنم ارزش مادی انچنانی داشته باشه  اونم چه میدونه تو خیلی دوسش داشتی یا المانیشو خریدی 

یه نشونه رو وسیله هات بذار.یه جاییشو خراش بده یا اسم بنویس پاک نشه.

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

آخى ,دلم  سوخت ,چه ساده هست که خودشو لو ميده,هر از گاهى براش چيزى که دوست داره بگير خوشحال ميشه ,شايد هم خجالت زده شه و ديگه اين کارو نکنه 

مصريان باستان اعتقاد داشتند پس از مرگ تنها دو سوال ازآنها  پرسيده ميشود:آيا شادى را يافتى؟؟؟؟؟؟.........آيا شادى را آفريدى؟؟؟

منم فکر میکنم قصدش دزدی نیست که اگه بود چیز ای بزرگ برمیداشت در حالی که میره سراغ چیزای کم ارزش وبی اهمیت چون فکر میکنه مهم نیستن واونا رو دزدی نمیدونه بنظرمن این رفتارش بر میگرده به کودکیش اگر بگی مسلما خیلی ناراحت ودلشکسته میشه

در نهایت احترام ببخشید آ،اگه بچه از این یاد بگیره؟؟؟اونوقت چی؟؟؟بذارش مهد  

چه راحت برچسب میزنید به یه ادم دیگه 

استارتر گناهش پای تو هست  مقصر تویی که مادرشوهرت را دزد میبینن

واقعا خونه پسرشه مراقب بچته کمی بزرگ باش 

میدونی اگر خدای نکرده شوهرت از دنیا بره بیشتر اموالش به مادرش میرسه یعنی اون بیشتر از تو تو اموال شوهرت سهم داره

2706