2733
عنوان

هرکی دلش گرفته بیاد از غم پنهون دلتون از گریه های یواشکی تون

| مشاهده متن کامل بحث + 816 بازدید | 103 پست
خیلی چیزا میخواستم که خدا بهم نداد....یکیش عشق.....

عشق رو خدا ب هیشکی نمیده

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 
تو ی کم اراده داشته باش همه چی حل میشه

با اراده من كاري ندارن، اصن اراده و علايق من برا كسي مهم نيست

ميگن نميخواد مثلا فلان كارو كني، ببين واسه فردا بليت هست برو كمك بابات

چي بگم؟ بگم نميرم كمك؟ بگم نميخوام برم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

با اراده من كاري ندارن، اصن اراده و علايق من برا كسي مهم نيست ميگن نميخواد مثلا فلان كارو كني، ...

مث من نباش منم همین فکرا رو کردم ک الان شدم این ن اززندگیم لذت میبرم ن میتونم کسیو مقصر بدونم فقط خودمو لعنت میکنم

او که در شش ماهگی باب الحوائج میشود گر رسد سن عمو حتما قیامت میکند.یا علی اصغر دستم به دستانت 
مث من نباش منم همین فکرا رو کردم ک الان شدم این ن اززندگیم لذت میبرم ن میتونم کسیو مقصر بدونم فقط خو ...

بعدش عذاب وجدان نميگيرم كه ميتونستم به پدر مادرم خدمت كنم و نكردم؟

بعدش عذاب وجدان نميگيرم كه ميتونستم به پدر مادرم خدمت كنم و نكردم؟

نه نمیگیری اخه خدا کجای قران گفته ک زندگی خودتو خراب کنی ک بجاش خدمت پدرمادرت کنی

چميدونم انشالله خدا حاجت دل شمارو بده ديدم اينجا فرصت براي درددل هست گفتم كه بگم، مرسي از تاپيك اس ...

خواهش میکنم گلم ان شالله ک خدا بهت کمک کنه به دل پاک ومهربونت و یه جوری زندگیتو درست کنه ک خودتم توش بمونی واقعا برات ازته دلم دعاکردم 

از مادرم ...که هیچ وقت برام مادری نکرد ولی کوهی از منت روم میزاره...هیچوقت نمیبخشمش 

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
از مادرم ...که هیچ وقت برام مادری نکرد ولی کوهی از منت روم میزاره...هیچوقت نمیبخشمش 

عزیزم چرا اخه مادرا ک خوبن

خوشبحالتون میتونید بگین من حتی نمیتونم به کسی بگم چون بیشتر اعصابم بهم میریزه بارها شده تاپیک درد و دل بزنم چون تو دلم خییییییییییییییییلییییییییییی حرفه.اما نتونستم  فقط خودم دارم به دوش میکشم.

یه دیالوگی تو فیلم سوپر استار بود که دختره به شهاب حسینی میگفت..( ببین من اگه برم هم تو تنها میمونی هم من....نذار برم....)
2706