2777
2789

مامانا کسی اینجا کرجی هست؟؟؟سوال دارم در مورد بیمارستان کسری و مریم،بنظرتون کدومش بهتره؟؟؟بعد اینکه الان من تازه رفتم هشت ماه بخوام دکترمو عوض کنم قبولم میکنن؟؟؟چون دکترم تازه هس سر زایمان میاد بالاسرم یا دکتر شیفت میاد؟

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانا کسی اینجا کرجی هست؟؟؟سوال دارم در مورد بیمارستان کسری و مریم،بنظرتون کدومش بهتره؟؟؟بعد اینکه ...

عزیزم اگه میخواین طبیعی زایمان کنین دکتر مهم نیست مامای همراه مهم هست منم دکترم نیومد بالا سرم جون طبیعی ها رو نمیومد دکتر شیفت دخترم دورو گرفت مامای همراه داشتم برام مهم نبود دکتر اتفاقا اینقد دکتر خوب و با خدایی بود که الان دکترمه 

بهتر بسپرین به خدا تا بهترین هارو براتون رقم بزنه

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 
عزیزم اگه میخواین طبیعی زایمان کنین دکتر مهم نیست مامای همراه مهم هست منم دکترم نیومد بالا سرم جون ط ...

ممنون عزیزم منظورم سزارین هس،شما از بیمارستان های کرج اطلاع دارین؟؟؟

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش

بچه ها یکی بهم کمک میکنه،امروز از صبح تا غروب بیرون بودم،کلا نشسته بودم اصلا راه نرفتم.....الان ببخشبد دسشویی رفتم دیدم یکم ترشحم رنگش عوض شده حس میکنم خیلی خیلی کمرنگه قهوه ای،درد ندارم اصلا....توروخدا مشکلیه؟؟؟نی نیم تکون هم میخورد

بچه ها یکی بهم کمک میکنه،امروز از صبح تا غروب بیرون بودم،کلا نشسته بودم اصلا راه نرفتم.....الان ببخش ...

نه عزیزم شاید مال گرماست نگران نباش😇 فقط اگر گرفتگی و دردداشتی همزمان لک خون دیدی زودی برو دکتر

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
نه عزیزم شاید مال گرماست نگران نباش😇 فقط اگر گرفتگی و دردداشتی همزمان لک خون دیدی زودی برو دکت ...

واقعا رویالی جون؟؟؟؟خیلی نگرانم،امروز سارافن پوشیده بودم با ساپورت ممکنه کش ساپورت ک زیر شکمم بود اذیتش کرده باشه؟نه درد ندارم خداروشکر...فقط دراز کشیدم گریه ام داره درمیادا

بچه ها یکی بهم کمک میکنه،امروز از صبح تا غروب بیرون بودم،کلا نشسته بودم اصلا راه نرفتم.....الان ببخش ...

برو دکتر چکت میکنه .تونستی لک روی لباستم ببر حتمن .فوقش بهت دارو میده .نگران نباش منم تو حاملگیم اینجوری شدم .دیگم خودتو خسته نکن.

من خود به چشم خویشتن دیدم که جااانم میرود.
برو دکتر چکت میکنه .تونستی لک روی لباستم ببر حتمن .فوقش بهت دارو میده .نگران نباش منم تو حاملگیم این ...

ممنونم عزیزم تا فردا صبر میکنم ببینم چطور میشم،خداروشکر نینیم تکون میخوره...خدایا این روزای پراسترس ب خوبی تموم بشه

یکی ازکیسه ابام صبح ساعت۶بازشد وخداروشکرزایمان خوبی داشتم انشالله واسه همه شماهم بخوبی بگذره

مبارک باشه😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
امروز منم دکتر بودم بهم نامه بیمارستان داد شنبه برم کارامو بکنم گفت بین 5 تا 7 تاریخ سزارینت هست الا ...

به سلامتی😍😍😍

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2801