2777
2789
سلامت باشی عزیزم نه رشتم راستش از بیمارستان که پرسیدم گفت 3700 تا 4 تومن ولی فامیلمون رفت سزارین گرد ...

چه گرون شده😥😥😥😥

واي  احتمالا بيمارستان بهمن از اونجام گرونتره الكي بخاطر اسمش😒😓 مسخره ها، كنتور كه نداره...هرچي دلشون بخواد ميگيرن😠

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تهرانم ميخوام برم بيمارستان گلستان دولتى و براى ارتشه خودم امار گرفتم از بيمارستان گفتن با تامين ...

وا چه بی وجدان نه من کلا مبلغ رو بیمارستان پرداخت میکنم فقط یه بدی داره دکترم با بیمه تکمیلی قرار داد نداره باید فاکتور ببرم برای بیمه

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
چه گرون شده😥😥😥😥 واي  احتمالا بيمارستان بهمن از اونجام گرونتره الكي بخاطر اسمش😒😓 مسخ ...

حالا عزیزم این بیمارستانی که من میخوام برم درجه یک نیست ای سی یو و سی سی یو نداره سز اختیاری انجام میده بیمارستان های درجه یک اختیاری قبول نمیکنن ولی همون سز اختیاری تو بیمارستانی مثل قائم و پارس و آریا حدود 7. 8 تومن میفته 

در دلم آشوبی ست که خدا داند و من😔😔
بالاخره پمپرزو پیدا کردم😧😍 بسته ای 29تومن قیمت خورده بود ک.شما چجوری 19گرفتید😕  فعلا دو بست ...

برا این چیزا بیا یه سر تاپیک سیسمونی عزیزم😇👍🏼

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2851777/تاپیک-سیسمونی-مامانای-پاییز-۹۸?postId=101756150

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
حالا عزیزم این بیمارستانی که من میخوام برم درجه یک نیست ای سی یو و سی سی یو نداره سز اختیاری انجام م ...

همون دیگه....بهمن احتمالا ده تومنه پس😫

سز منم یجورایی اختیاری نیست دکتر گفته 😓

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

سلام بچه ها بااینکه امپول میزنم  هر هفته بازم کمر درد دارم    خانوما شماهم  الان شبا  واژن کشاله ران  استخوون با     س ن    و مچ دست پا تون درد داره؟شبا از درد واژن خیلی بیدار میشم 

ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
2801