2777
2789

بچه ها من و شوهرم زندگی خوبی داریم ولی از وقتی که بچه دار شدیم خیلی از هم دور شدیم و حتا جدا میخابیم و ایشون نمیاد پیش ما بخابه و میگه من میخام صبح برم سرکار!!!

ما قبل ازدواج یک قراری داشتیم و ایشون باید یک کاری رو انجام میداد که اینجا نمیتونم توضیح بدم( خیلی جریان خاص و خصوصی هست)

ی مدتی اینکارو عقب انداخت تا زمانیکه من باردار بودم و متوجه شدم اگر پافشاری نکنم به زندگیم آسیب میخوره... با هر زور و فشاری بود فرستادمش پیش وکیل... ولی بازم انجامش نداد

یکی از آشناها هست که میگه میخام با اون مشورت کنم و نظرشو بدونم ولی وقت نمیذاره بره پیشش!!!

دیروز من میخاستم از فرصت استفاده کنم و بریم پیش این دوستمون، گفت حوصله ندارم... منم بهش گفتم منو مجبور میکنی که ی جور دیگه رفتار کنم. گفت مثلا چکار کنی!؟ گفتم میذارم میرم تا اینکارو انجام بدی. گفت رفتی دیگه هیچوقت برنگرد. با وجودیکه میدونه حق با منه!!!

خیلی دلم گرفته ازش... نمیدونم چرا ولی از دیشب همش دارم فکر میکنم بذارم و برم😭

اگر این موضوعو به خانوادش بگم سکته میکنن... با هیچ کسی نمیتونم مشورت کنم 😭

منم سر کوچیک ترین چیز دیروز بحثمون شد . گفت نمیخوای هم زندگی کنی گمشو برو😢

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سر کوچیک ترین چیز دیروز بحثمون شد . گفت نمیخوای هم زندگی کنی گمشو برو😢

دقیقا شوهر منم همیشه همینو میگه

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند

ولی اشتباه نکن اصلا حرف رفتن و نزن مردها پرروتر میشن . اگه هم گفت برو بگو اگه تو ناراحتی تو برو من جام راحته . ب رفتن فکر نکن

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

شوهر من که همش خابه وقت نمیکنیم باهم دعوا کنیم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
دقیقا شوهر منم همیشه همینو میگه

دلم شکست . نمیدونم ب خاطر مشگلی ک داره اعصابش خورده اینطوری میکنه . بهش قسم دادم ک از این کلمه نفرت دارم ب زبون نیار 

2801